Společnost SATPO zahájila prodej bytových a komerčních jednotek v prémiovém projektu Rezidence Laurová na Praze 5

26.06.2024

Rezidence Laurová představuje moderní a nadčasové bydlení v centru Prahy se všemi výhodami velkoměsta. K výběru pro vlastní potřeby či za účelem investice nabízí celkem 123 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 5+kk a 8 komerčních prostor v atraktivní lokalitě Praha - Smíchov. Nachází se na území vymezeném ulicemi Na Laurové, Radlická a Na Neklance v Praze 5 – Smíchov. Čistá a funkční architektura projektu se opírá o historii sousedství a o blízkost míst s přírodním charakterem, nabízí výhledy na Paví vrch a Vyšehrad.

Novostavba se skládá z osmi nadzemích podlaží a dvou podzemních podlažích s vloženým technologickým mezipatrem. Bytové jednotky jsou rozdělené do pěti sekcí A až E, vždy se samostatným vchodem do rezidence. Díky modelaci fasády mají bytové jednotky východní oslunění a lepší výhled do ulice, částečně i na Vyšehrad. Budoucí rezidenti ocení soukromý vnitroblok osazený zelení s vyhrazeným prostorem pro sportovní aktivity a společnou pobytovou střešní terasu se zahradou SKY TOP pro volnočasové aktivity a setkávání s přáteli, která se nachází v 6. NP. Potěší i reprezentativní vstupní hala, služby recepce 24/7, možnost uložení zásilek a zasedací místnost pro soukromá jednání.

Za návrhem architektonického konceptu stojí renomovaný tým architektů Aulík Fišer Architekti, s.r.o., jehož tvorba je synonymem pro kvalitu a inovativní přístup v oblasti architektury. Ing. Arch. Jan Aulík komentuje: "Při tvorbě architektonického konceptu Rezidence Laurová jsme si uvědomovali, že řešené místo bude součástí proměny širší části Smíchova na moderní rezidenční čtvrť a že pozice v křížení ulice Radlické s přístupem do okolních přírodních vrchů je mimořádnou příležitostí navrhnout ne "bytovku" ale skutečný městský dům, dobře integrovaný do uliční fronty, architekturu překonávající průměrnou stavební produkci. Výsledná menší bloková forma využívá mimořádnou pozici v ulici Radlické s průhledy na Vyšehrad, dostatek volného prostoru i otevření na jih, do lesa protějšího kopce. Ve výsledné architektonické formě jsme se částečně inspirovali českým kubismem, naším cílem byl solidně působící moderní dům s propracovaností detailů srovnatelnou s historickou architekturou."

Rezidence Laurová klade důraz i na vysokou kvalitu a standard finálního dokončení. Příkladem jsou vyšší světlé výšky, rekuperace, příprava pro klimatizaci, přístupový čipový systém, kamerový systém, audio-video komunikační systém, přístup k vysokorychlostnímu internetu, vjezdy jsou vybaveny GSM bránou a čtečkou SPZ, celý objekt je bezbariérový. Samozřejmostí jsou parkovací stání, vyhrazený prostor pro kočárky, kola a koloběžky a v neposlední řadě sklep ke každé jednotce.

Dle vkusu a požadavků klienta jsou možné i klientské změny a variantní nadstandard, který je od samého počátku zajištěn odborným specialistou na dispoziční uspořádání a interiér. Ve spolupráci s prověřenými partnery lze tak provést změny u bytové či nebytové jednotky dle vlastního vkusu a přání klienta.

www.satpo.cz