Srpen z pohledu Numerologie

04.08.2021

Osmý měsíc v roce je měsícem vyrovnávání, spravedlnosti, stanovování správné míry. Číslo 8 je velice citlivé na rovnováhu (je nazýváno karmickým číslem), proto každé porušení rovnováhy zřetelně a takřka okamžitě pocítíme. Máme však velkou šanci ve svém životě rovnováhu a harmonii konečně nastolit. To platí i pro oblast partnerských vztahů - nastolit rovnováhu, rozpustit bloky, poznat či nastavit hranice - a když zjistíme že vztah není funkční, že v něm nejsme schopni se nadále vyvíjet a růst, že nejsme ve vztahu svobodní - ukončit ho. V srpnu je dobré žít intenzivně všemi úrovněmi svého bytí. Uspořádat své finanční záležitosti. Nastolit rovnováhu mezi svými pocity a svým jednáním, mezi odpočinkem a prací. Když něco slíbíme je třeba slib dodržet. Je třeba být zodpovědný ve všech oblastech života.

Zdraví se v tomto měsíci zlepší, tělesná konstituce i vůle se upevní, vyhlídky v povolání se vyjasní a v milostných vztazích je možné dospět ke šťastné rovnováze. Jednejte poctivě a budete mít v tomto měsíci velký úspěch, jen mějte stále na paměti, že k laskavosti je třeba velké síly a k uchování vyrovnané nálady značné energie. Komunikujte s druhými co nejvíc a své moci využívejte moudře.

Dávejme na sebe pozor, hýčkejme se - , udělejme něco pro sebe: navštivme galerie, výstavy , umělecká představení - vychutnávejme si krásu umění. Věnujme pozornost svému tělu, pečujme o ně a zkrášlujme ho . Rozmazlujme sebe sama i své milované.

Astrolog Věra Šourková

https://www.casopis-rituals.cz/predplatne/