Staňte se královnou každé zahradní party a oslňte dokonale hladkou a zdravou pokožkou. S designovými epilátory Panasonic je to pohodlné a snadné!

04.05.2022

Sametová a hladká pokožka beze známek podráždění je během prosluněných měsíců nedílnou součástí pečující rutiny každé ženy. Není divu, na řadu totiž přicházejí krátké sukně, elegantní šaty nebo plavky. Všechny chceme být krásné a zároveň máme na zkrášlující procedury pouze omezené množství času, proto Panasonic přichází s řadou epilátorů, která každé ženě umožní perfektní epilaci a zároveň respektuje její nabitý časový harmonogram. Epilátory Panasonic ES-EL7B a ES-EL9A jsou totiž konstruovány tak, aby plocha výkyvné holicí hlavy dokázala při epilaci pokrýt o 30 % více prostoru pokožky, než bývá u epilátorů standardně zvykem. Jedním tahem tedy odstraníte více chloupků. Čas strávený epilací zefektivní rovněž možnost holení na sucho i na mokro. Výkyvnou hlavu epilátoru lze navíc otáčet o 90°, a epilátor tedy dokáže bez námahy odstraňovat chloupky i na náročněji tvarovaných křivkách vašeho těla.

Dvojitý kotouč se 60 pinzetami přináší dvojnásobnou efektivitu, přičemž dokonale zarovnané hroty pinzet odstraňují chloupky v délce již od 0,5 mm. Díky této technologii je epilace nejenom účinná, ale rovněž šetrná k pokožce. Součástí epilátoru je ochranné víčko, které při epilaci zmírňuje nepříjemné pocity. Tenké držadlo jde ruku v ruce s elegantním designem a celková voděodolnost výrobku přispívá k jeho praktičnosti v rámci každodenní zkrášlující rutiny. Panasonic ES-EL7B je navíc úžasně variabilní - balení čítá 6 kusů různých epilačních nástavců a další příslušenství. Vyšší produktový model ES-EL9A je dokonce k dispozici v sadě s hlavou pro péči o chodidla.

Epilace nebyla ještě nikdy snadnější!

Panasonic ES-EL7B pořídíte za 2299 Kč, model ES-EL9A za 2999 Kč.