Staňte se nejúspěšnějším Ježíškem letošních Vánoc!

21.12.2022

Vánoce se neodkladně blíží a s nimi i každoroční rozhodování, co komu pod stromeček. Letos pro vás máme řešení v podobě produktů značky WMF, které potěší jak babičky, rodiče, tak i přátele a známé. Zkrátka budete mít postaráno o všechny věkové kategorie. WMF přinese do každého domova pořádek a systém. A kdy jsou tyto atributy důležitější než právě na Vánoce?

Pořiďte svým blízkým ověřenou řadu hrnců WMF Fusiontec Compact, které svým praktickým stohovatelným designem šetří cenné úložné místo, kterého v kuchyňské lince není nikdy nazbyt. Jejich jedinečný materiál se postará o nevšední zážitek při vaření a keramické vrstvy výrazně prodlouží životnost - hrnce s vámi tedy zůstanou po dlouhé roky. Tyto supermateriály navíc disponují nespočtem prvotřídních vlastností od hladkého povrchu odolného proti poškrábání, přes možnost vaření s nízkým obsahem tuku, až po snadné čištění. Hrnce jsou perfektním vodičem tepla, zajistí, aby vaše pokrmy byly rovnoměrně propečené a svou schopností tepelné akumulace je dlouho udrží připravené k servírování.

Pokud chcete s dárkem na Vánoce opravdu zazářit, sáhněte po absolutní nezbytnosti v každé kuchyni - kvalitním noži. I ostřílení šéfkuchaři volí ty nejlepší z nejlepších, což značka WMF, patřící mezi špičku v této kategorii, rozhodně splňuje. Řada WMF Spitzenklasse Plus obsahuje všechny základní nože, bez kterých se v kuchyni neobejdete a potěší vás i svým neotřelým designem. Všechny nože z této prémiové řady mají rukojeť vyrobenou přesně tak, aby byla pohodlná při úchopu a bezpečná při manipulaci. Navíc jsou vyrobeny z nerezové oceli a tím pádem spojují stylový minimalistický design a vysokou funkčnost. Ať už tedy sáhnete po noži šéfkuchaře, který si poradí téměř s každou surovinou, noži na zeleninu a ovoce, nebo po celé sadě základních nožů, určitě nešlápnete vedle - naopak!

Darujte eleganci! Pořiďte sobě či vašim blízkým vizuálně propracované příbory WMF Sentic, které rozzáří každý stůl při rodinných večeřích či návštěvách. Příbory disponují povrchem doplněným o speciální strukturu ve tvaru diamantu, která přispívá ke snadnému úchopu. Navíc jsou příbory dokonale vyváženy a jejich manipulace je tedy pohodlná a uzpůsobena všem. Díky technologii Cromargan Protect jsou příbory vybaveny až třikrát tvrdším povrchem a jsou tak odolné proti poškrábání a opotřebování - vydrží s vámi tedy dalších nespočet Vánoc!

Pokud chcete letos darovat nadčasového pomocníka do kuchyně a s ním i nekonečné zážitky z vaření, popřemýšlejte o kontaktním grilu WMF Profi Plus Perfection. Postará se dokonalé výsledky všemožných lahůdek a bude vám k dispozici každý den se svými šesti automatickými programy, které se o vše postarají za vás. Grilovat samozřejmě můžete i v manuálním módu, který se naopak úplně přizpůsobí vašim potřebám. V neposlední řadě rozhodně oceníte systém čištění - už nikdy nebudete muset ztrácet čas zbytečně dlouhým umýváním po grilování, grilovací desky jsou vybaveny nepřilnavým povrchem pro rychlé a snadné čištění, ušetří vám tak spoustu času, který můžete trávit mnohem příjemněji.

www.wmf.cz