Šťastnější svátky – nevšední vánoční chvíle s C&A

07.12.2021

Vánoce se kvapem blíží, počítejte spolu s námi, kolik dní zbývá do Štědrého dne, a užijte si je v radostném duchu!

Je to každý rok stejné, máte pocit, že nic nestíháte, nemáte dost druhů cukroví, chybí ještě pár dárků...Zkuste na to pro jednou zapomenout a vykouzlit úsměv na rtech sobě i svým blízkým už před Vánoci. Skvělou náladu vám dodají svetry s vánočními motivy. Byla by škoda je využít jen na jeden den v roce, nemyslíte? Svetry nebo mikiny s vtipnými potisky Santy, soba nebo sněhuláka využijete během pečení cukroví i balení dárků, na setkání s přáteli i vánoční večírek. A pokud chcete svůj vzhled dovést k dokonalosti, přidejte vánoční ponožky, čelenku nebo čepici se sobími parohy.

Zapojte také děti

S dětmi mají Vánoce zvláštní kouzlo, protože se dokážou těšit z drobností. A že je hvězda na stromku trochu nakřivo a perníčky nejsou jeden jako druhý? Za radost v dětských očích a úžasné společné vzpomínky to přeci stojí. Dopřejte jim možnost podílet se na vánočních přípravách společně s vámi a také jim dopřejte stylový vánoční outfit. C&A nabízí vánoční styly pro miminka i pro teenagery.

Štědrým dnem to nekončí

Konečně je čas zpomalit, prohlédnout si všechny dárky, vychutnat si cukroví nebo to, co z něj zbylo a koukat na pohádky. Není třeba se vůbec převlékat, ve stylových vánočních pyžamech pro celou rodinu můžete v pohodě strávit celý den.