Stolní trouba ECG ET 2001B Airfry

03.07.2024

Kompaktní spotřebič, který může najít uplatnění v malém bytě, na chatě, v kanceláři nebo třeba na studentské koleji. Jedná se totiž o stolní troubu, s jejíž pomocí můžete připravovat vynikající pokrmy i tam, kde nemáte k dispozici klasickou kuchyň. Stačí tento spotřebič postavit na stůl a zapojit do zásuvky – jakmile tak učiníte, můžete začít chystat maso, hranolky, koláče i třeba chleba. Typický objem běžné domácí horkovzdušné fritézy je obvykle kolem 12 litrů, ale trouba ECG ET 2001B Airfry nabízí kapacitu až 20 litrů a pracuje s příkonem 1500 W a potěší vás i elegantním antracitově černým designem a funkcí Airfryeru. 

Vzhledem k menším rozměrům (38 × 43,5 × 26,5 cm) vám může skvěle posloužit v takřka jakémkoliv interiéru. V této stolní troubě můžete chystat celou řadu pokrmů. Stačí si pomocí 3 jednoduchých ovládacích prvků nastavit vhodnou teplotu (80–250 °C) a čas (až 90 minut), popř. vsadit na jednu ze 7 přednastavených funkcí – ohřev, opékání, grilování, toastování, pečení, konvekce a AirFry (Warm, Broil, Grill, Toast, Bake, Convection a AirFry). Právě díky možnosti variabilního nastavení umožňuje trouba ECG ET 2001B Airfry spoustu způsobů přípravy jídla, od ohřívání přes grilování až po zdravé horkovzdušné fritování. 

Používání trouby vám navíc usnadní praktické příslušenství – součástí balení je smaltovaný plech na pečení (31,65 x 27 x 2,75 cm), rošt, odkapávací plech na tuky a drobné částečky, a speciální koš pro horkovzdušné fritování. Pravidelným čištěním přispějete k prodloužení životnosti spotřebiče. Stolní trouba ECG ET 2001B Airfry vás potěší i vysoce kvalitním kovovým matným provedením. Vnitřní prostor je galvanizovaný. Dvířka trouby jsou zase pro bezpečnější manipulaci opatřena dvojitým sklem. 

A samozřejmostí je zde i integrované osvětlení vnitřního prostoru, díky němuž máte na chystané pokrmy stále perfektní výhled www.ecg.cz