Strie a celulitida: přijměme své tělo s láskou

24.06.2023

Dámy, znáte to – přichází čas léta a s tím i touha mít dokonalé tělo bez stop celulitidy a strií. Je to období, kdy si každá žena chce užívat sluníčka a pohody bez zbytečných starostí. Rovněž je to čas, kdy naše tělo bývá více vystaveno pohledům ostatních – ať už na pláži nebo v lehkém letním oblečení. Právě proto bychom se měly cítit sebejistě a spokojeně s naším vzhledem, což nám může značně zkomplikovat naše celulitida nebo strie.

Avšak nezapomeňme, že my ženy, bychom měly přijmout svá těla taková, jaká jsou. Strie a celulitida jsou součástí naší ženskosti a můžeme je chápat jako takovou mapu našeho těla – připomínka různých fází života, kterými jsme si prošly. Je důležité brát tyto drobné nedostatky s nadhledem a pozitivně. Vždyť každá z nás je jedinečná právě díky nim!

V Onclé jsme si toho vědomi a podporujeme takový přístup k ženskému tělu. Přesto vám chceme nabídnout možnost pracovat na zpevnění a hydrataci vaší pokožky, avšak pokud si to sama přejete. Naše produkty, jako olejové sérum či tělový balzám proti striím a celulitidě, nejsou určeny k tomu, abyste se cítily méně hodnotné kvůli drobným "nedokonalostem". Naopak! Dámská řada je navržena tak, aby vám pomohla objevit sílu přijetí stříbrných pruhů na pokožce a tvarových křivek s úsměvem na rtech a zároveň si dopřát kvalitní péči o pokožku. Nejde o to zamaskovat část vaší osobnosti, ale o možnost mít na výběr – buď se rozhodnete své strie a celulitidu přijmout a milovat, nebo je šetrně zmírnit. Volba je jenom na vás – Onclé tu stojí po vašem boku ve chvílích, kdy si budete chtít dopřát péči o svou pokožku i pro ty chvíle, kdy se rozhodnete hrdě ukázat svou jedinečnou "mapu těla" bez zábran.

V konečném důsledku si myslíme, že žena by měla být šťastná a spokojená sama se sebou, a to jak vnějškově, tak i vnitřně. Rádi bychom vám pomohli dosáhnout tohoto pocitu harmonie s vaším tělem, ať už prostřednictvím naší kosmetiky nebo podporou vaší sebelásky.

Vaše Onclé