Stylové retro lednice Amica. Barvy, které rozzáří Váš interiér!

10.05.2024

Hledáte do Vaší domácnosti či třeba na chatu výrazný designový prvek?

Stylové retro lednice AMICA jsou dlouhodobě volbou mnoha zákazníků, přičemž je na výběr z rozličných rozměrů i uspořádání vnitřního prostoru. Celkem je v nabídce v 6ti velikostních a 5ti barevných provedeních, od minibaru po 186cm výšky.

Co však retro lednicím doposud chybělo, byla modernější a technologicky vyspělejší konstrukce s beznámrazovou mrazničkou.

A to se již brzy změní. Na trh už během letošního jara dorazí hned dva modely v různých barevných provedeních a technologiemi NoFrost, resp. Total NoFrost. U obou nových modelů najdete vylepšená madla pro otevírání dveří i úsporné vnitřní LED osvětlení.

K dispozici budou vedle nejpopulárnější béžové a černé barvy ještě extravagantnější červená a zcela nově také bílá. Nabídka tedy bude dostatečně pestrá, aby si vybral každý zákazník bez ohledu na to, zda chce zvolit tradičnější, či naopak méně tradiční provedení.

Hledáte-li ještě výraznějšího solitéra Vašeho bydlení či třeba i menšího bytu k pronájmu, zvolte výraznou žlutou či mint modrou.

Výrazný barevný středobod kuchyně může posloužit i jako inspirace pro další sladění barev interiéru.
Z praktických bodů všech retro lednic Amica lze akcentovat nízkou provozní hlučnost (39-43db), zabudované LED osvětlení a nastavitelné police z materiálu SafetyGlass. U vybraných modelů pak naleznete i držáky na lahve, pro Vaše oblíbené nápoje.

Více na www.amica-spotrebice.cz