Svatba na Vysočině – vše, po čem toužíte uprostřed krásné přírody a za příznivé ceny

08.03.2023
Foto: SIFAFOTO
Foto: SIFAFOTO

Svatba na statku, zámku nebo nějakém netradičním místě? Na Vysočině najdete vše, co hledáte. Ideální poloha uprostřed republiky, která zaručuje skvělou dostupnost pro všechny vaše hosty a příznivé ceny, které tolik nezatíží vás rozpočet, jsou třešničkami na (svatebním) dortu.

Venkovská svatba – stylové chalupy uprostřed krásné přírody

Balíky slámy, luční kvítí, dřevěné dekorace a uvolněná atmosféra jsou velkým lákadlem, kterému propadá stále více lidí. Kde jinde hledat místo pro venkovskou svatbu než na Vysočině. Pokud máte o svatbě jasnou představu, chcete mít vše co nejvíc podle sebe a hledáte klidné místo pro její realizaci, statek Heřmanice je ideální volbou.

Svatba na zámku

Představovaly jste si někdy, jaké by to asi bylo, být princeznou? Proč si to nevyzkoušet zrovna ve svůj svatební den. Nádherné prostory zámku ve Žďáru nad Sázavou jsou jako stvořené pro takovéto významné události. Strávit zde můžete celý den, a to včetně hostiny i první manželské noci. Pokud se nechcete stresovat s přípravou a organizací, nechte to na místních profesionálech.

Foto: SIFAFOTO
Foto: SIFAFOTO

Svatba na netradičním místě

Velké svatby nejsou nic pro vás? Kousek od Lipnice nad Sázavou najdete přesně to, co hledáte – místo zvané Hidden Retreat. Šumějící borovice, unikátní plovoucí sauna a romantický obřad, kterého se může zúčastnit maximálně 10 hostů, na břehu zatopeného lomu. Pokud chcete pozvat celou rodinu a všechny přátele, ale hledáte něco netradičního, určitě vás osloví areál Za Vratama. Zkušený personál vám pomůže s organizací celého svatebního dne tak, aby vše proběhlo podle vašich přání. Stylovou svatbu podtrhuje koncept samoobslužných barů, ve kterých si každý přijde na své. Za Vratama věří, že svatba by měla být ve znamení pohody, proto naleznete v zahradě pět chill zón, včetně jedné pro děti.

Více na www.vysocinasvatba.cz.