Svatba s příchutí Itálie

10.03.2023

Zavřete oči a vychutnejte si svěží šumivé víno s ovocnou příchutí. Hrozny vypěstované na strmých kopcích italských vinic v sobě skrývají jemné tóny hrušek, meruněk a jablek. Rodinná tradice vinařů v severní Itálii mě zcela okouzlila. Prostřednictvím prosecca přináším už 3 roky nekonečné množství zábavy na svatby, oslavy nebo firemní eventy. Pro dokreslení pravé Italské atmosféry jsem společně s otcem upravil tříkolku Piaggio Ape z roku 1975 na stylový prosecco van.

K Itálii neodmyslitelně patří také chuť a vůně kávy. V městečku Lucca nedaleko šikmé věže v Pise jsem objevil řemeslnou pražírnu Caffé Bonito. Vášeň a láska pro dokonalé espresso je zde cítit z každého zrnka, které projde rukama místních lidí. V nabídce tak mám rovněž několik espresso směsí arabiky a robusty, jednodruhové 100% arabiky a dokonce kávu v provedení BIO a fairtrade z této skvělé pražírny. Velmi si vážím toho, že jsem dostal jejich důvěru a stal se výhradním dovozcem Caffé Bonito pro Českou republiku. Na vaší svatbě můžete formou neomezené konzumace klidně po celý den vychutnávat různé druhy kávy - od ristretta, přes cappuccino až k oblíbené ledové kávě.

Svatební hosté si pokaždé zamilují originální atmosféru, která se šíří v okolí prosecco vanu. Ochutnávat můžete různé druhy prosecca včetně skvělých míchaných drinků. Klasický Aperol spritz nebo Hugo spritz zná asi každý, ale u nich moje nabídka zdaleka nekončí. Posaďte se do stylového lehátka a ochutnejte všechny! V noční hodinách zábava navíc dostává nový rozměr - v záři světel vše ožije ještě větším množstvím energie a lesku. Vyzkoušejte, těším se na vás!

Prosecco van, coffee catering: VezuBubliny.cz

Kontakty:

Jan Beneš

+ 420 731 911 812

pri@vezububliny.cz

www.vezububliny.cz

IG: @vezububliny.cz