Svatební den v Domě u parku

22.02.2024

V elegantním prostředí s letní terasou Vám nabízíme nevšední atmosféru danou jedinečným propojením historie a současnosti. Místo jako stvořené pro Vaši svatbu snů, uspokojí i ty nejnáročnější a pokud chcete slavit v opravdu nevšedních a reprezentativních prostorech, které hostům vyrazí dech, není lepší volby než náš společensky sál s tanečním parketem v DOMĚ U PARKU.

V sále je pódium pro hudebníky a je technicky vybaven pro reprodukovanou i živou hudbu. Kapacita sálu je do 150 svatebních hostů. V těsné blízkosti se nachází park, kde můžete nafotit své svatební novomanželské fotografie.

Také' Vám nabízíme zajištění vnitřního nebo venkovního svatebního obřadu na atraktivním místě parku Čechovy sady, prvotřídní gastronomii, grilování, live cooking show, profesionální kosmetické a kadeřnické služby v beauty salonu, svatební šaty a doplňky ve svatebním salonu nebo aranžmá prostor včetně dekorace svatební tabule dle Vašeho přání.

Vše na jednom místě bez zbytečných přesunů. Zkrátka "v kostce" Vás u nás v den Vaší svatby pod jednou střechou učešeme, nalíčíme, obtečeme, oddáme, vykouzlíme svatební hostinu a roztančíme Vaše hosty.

www.dumuparku.cz