Svatební inspirace plná lásky od české značky Crystalex

29.07.2022

Svatba je jedna z nejkrásnějších událostí v životě. Je ale také spojená s mnoha přípravami a plánováním, aby vše bylo jednoduše dokonalé. A protože na svatbě nesmí scházet ani hezky prostřený stůl, připravili jsme pro vás menší inspiraci na svatební nápojové sklo a další nezbytnosti.

Perfektní skleničky pro hosty

Elegantně tvarované skleničky vyrobené z křišťálového skla jsou jako přímo stvořené pro každou svatbu. Díky svému vzhledu podtrhnou jedinečnost svatební tabule, a přitom se pěkně sladí se všemi barvami i dekoracemi. Snadno je navíc zkombinujete také s dalšími nezbytnostmi, jako jsou karafy, džbány nebo třeba misky.

Romantické skleničky pro novomanželé

Novomanželský přípitek patří ke svatbě stejně jako snubní prstýnky. A aby takový okamžik byl opravdu nezapomenutelný, značka Crystalex si připravila zamilovanou kolekci skleniček, ve které se snoubí něžnost s láskyplnými motivy a jasnou symbolikou. Veškeré sady skleniček navíc pořídíte v dárkovém balení, proto poslouží i jako originální dárek pro budoucí novomanželé.

Protože na detailech záleží

Pokud si stejně jako my nedokážete představit svatbu bez květin, pak by vám rozhodně neměly scházet působivé vázy. A vůbec nejlepší jsou samozřejmě ty nedekorované, které náramně sladíte s veškerým nápojovým sklem, ale zároveň s jejich pomocí vynikne krása všech svatebních květin.