Svatební koordinátorka Denisa Konečná

16.02.2024

Milé nevěsty,

koordinace svateb se ve světe a samozřejmě i u nás těší velké obliby. Nevěsta, ženich a ostatně i všichni svatebčané se těší na den plný zábavy, pohody, klidu a lásky. Proto je tedy velmi důležité, aby svatební den probíhal podle vašich představ a harmonogramu, který vám sestavuje s předstihem vaše svatební koordinátorka.

Váš muž vás požádal o ruku a vy nevíte, kde s plánováním svatby začít? Ráda vám s tím pomohu.

Jak tedy celá poptávka svatební koordinace vypadá?

Společně se seznámíme a projdeme si do detailu vaši svatební představu. Vybereme společně svatební místo a termín, oslovíme prověřené dodavatele služeb a vybereme typ vaší svatby. Různé typy svateb můžete nalézt na mých webových stránkách, společně se svatebními balíčky, které nabízím.

Jak jsem se k plánování svateb dostala?

Vystudovala jsem uměleckou grafickou školu se zaměřením na propagační výtvarnictví. Ráda plánuji a koordinuji svatby, inspirují mě detaily i možnost tvoření. Dělá mi obrovskou radost, když mě mé nevěsty obejmou po prvním pohledu na jejich dokonale připravenou svatbu. A přesně tyto chvíle mě pohánějí vpřed. Věřím, že si každý zaslouží svou svatbu snů – jednoduchou a šik nebo luxusní a propracovanou do posledního detailu. Ráda bych u toho všeho byla s vámi a proměnila váš sen ve skutečnost. Mým úkolem je, abyste se na své svatbě cítili co možná nejlépe.

De L'amour vám pomáhá splnit vaše sny a dotáhnout vaši svatbu k dokonalosti.

Rada na závěr?

Buďte v klidu, svěřte se do péče profesionálům a užijte si svůj velký den "D" naplno.

Všechny vás zdraví
Denisa z De L ´amour
www.delamour.cz
603 35 32 33