Svatební šperky: unikátní designy pro neopakovatelný okamžik

15.03.2024

Prožíváte chvíle plné lásky a jste v plném procesu plánování svatby? Vybrat pravý šperk pro tento významný den může být náročným, ale zároveň i nezapomenutelným úkolem. Šperkařská firma KORBIČKA nabízí širokou škálu designů, ale také možnost vytvoření personalizovaného šperku, který bude nesmazatelným symbolem vaší lásky.

Vybírání šperků je umění také v nalezení správného šperkaře, který je jako tvůrce vaší vlastní příběhové symfonie. Při výběru byste měli hledat umělce, který nejen ovládá technické dovednosti, ale také sdílí vaše představy a vize.

UJASNĚTE SI SPRÁVNÝ STYL

Při výběru snubních prstenů hraje klíčovou roli, jaký design si přejete. Prvním krokem by tedy mělo být rozpoznání vašeho osobního stylu. Nosíte spíše bílé, žluté nebo červené zlato? Máte raději minimalistický styl nebo se nebojíte něčeho více zdobeného a výraznějšího? Trváte s partnerem na stejném designu nebo vám nevadí se odlišit?

Dalším kritériem je výběr barvy zlata. Vybírat můžete z bílého, žlutého nebo červeného zlata. Čistota zlata se udává v karátech (kt). Nejčastěji se šperky vyrábí z 14kt a 18 kt zlata.

JAK KOMBINOVAT SE ZÁSNUBNÍM PRSTENEM?

Pokud chcete nosit zásnubní a snubní prsten na jedné ruce, představte si tyto šperky jako dva kousky skládačky, které by se měly vzájemně doplňovat a vytvářet harmonii. Dámský a pánský snubní prsten nemusí být vyroben ze stejné barvy zlata, ale můžete najít společný prvek, který při prvním pohledu na něj ukáže, že patříte k sobě.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA ŠPERKU NA MÍRU

Korbička se specializují na zakázkovou výrobu šperků, což znamená, že si musíte na své vysněné šperky přibližně čtyři až šest týdnů počkat. Díky tomu vám ale mohou navrhnout originální snubní prsteny, které nemá nikdo jiný. Personalizace šperků nekončí pouze u designu. Nabízejí také možnost vložit do šperku rytinu důležitého data, jména či symbolu. Nenechávejte jejich výběr na poslední chvíli a nechte si ve šperkařství s jejich výběrem poradit.

www.korbicka.com

Foto: www.fotolucie.com