Svíčky Homeherbs mají duši

25.03.2022

Jen málokdo vyrábí svíčky pro to, aby do domova přinesly kromě světla a vůně, také energii. Svíčky Homeherbs jsou vyráběné právě s takovou filosofií, že každá ze svíček by měla být jedinečná. Do každé svíčky dává Michaela, která svíčky připravuje nejen svou energii, ale také jedinečnost. Svíčky jsou přírodní ze sojového vosku a jako jediné v České republice uvádí i původ esenciálních olejů - obsahují přírodní esenciální oleje české značky Nobilis Tilia. Naleznete je i v lékárně v Plzni.

Michaela podporuje myšlenku "tvůrci tvůrcům" - vzájemnou podporu tvůrců - spolupracuje s několika keramičkami či keramiky, kteří ji připravují originální a dál využitelné obaly. Například cukřenky, hrníčky či vázičky.

Novinkou jsou i svíčky v recyklovaném sklu, které je dál recyklovatelné i včetně etiket. Myšlenkou je, aby obaly nezatěžovaly prostředí a byly dál využitelné. S touto myšlenkou nyní začala pracovat a nyní se připravuje na to, že si sklenice bude řezat a připravovat sama. Již použité, které by šly dále do kontejneru. Využijí se proto dál. Vše bude dávat větší smysl, tedy nebude se kupovat nové sklo, ale použije již použité. (

Další zajímavosti:

Homeherbs se zúčastnili letos také Dyzajn marketu v Praze, kam byli vybráni. Málokdo o těchto svíčkách ví, že slouží mimo jiné jako aromaterapeutické pomůcky v asociaci ISNA-MSE, kde se snaží stimulovat smysly, které se dál dají rozvíjet a pomáhají zlepšovat vnímání, zastávají myšlenku, že učit se člověk může celý život.

Homeherbs

Email: info@homeherbs.cz
Web: www.homeherbs.cz
Fb, insta