Švýcarská značka Crescina přichází s patentovanou transdermální technologií

04.06.2024

Řídnutí a vypadávání vlasů je problém, který trápí muže i ženy. Jeho příčiny jsou různé, od geneticky podmíněné alopecie přes hormonální příčiny a stres až po dietní opatření či chemické ošetření vlasů.

Je rozdíl mezi řídnutím a vypadáváním vlasů?

Zásadní rozdíl je v příčině těchto problémů, proto je pro správný výběr péče potřeba potíže rozlišovat. Řídnutí vlasů je nedostatečný opětovný růst vlasů po jejich vypadnutí, zpočátku nemusí být pozorovatelný. Časem se projeví vznikem prořídlých oblastí a lysin.

Vypadávání vlasů je postupně vyvíjející se stav, jde o nadměrné oddělování vlasů od vlasového folikulu. Projevuje se zvýšeným množstvím vlasů nejen na hřebenu, ale i ve sprše po mytí vlasů.

Řešení se jmenuje Crescina Transdermic

Proč je dermokosmetika Crescina účinná u 100% testovaných? Odpověď najdete ve složení a transdermální technologii. Unikátní složení pomáhá podporovat fyziologický růst vlasů, působí přímo na vlasovou cibulku. Technologie umožňuje aktivním složkám proniknout skrz vrstvy pokožky hlavy.

Portfolio značky nabízí produkty rozdělené podle stupňů řídnutí a vypadávání vlasů – od počáteční až po pokročilou fázi. Všechny přípravky jsou dostupné ve dvou variantách respektující odlišné potřeby vlasů žen a mužů.

Crescina Transdermic péče na podporu růstu vlasů je určena všem, kteří potřebují řešit primárně problém řídnutí vlasů. Složení chráněné švýcarským patentem obsahuje komplex pro opětovný růst, komplex HFSC podporující kmenové buňky vlasového folikulu, cyklodextriny postupně uvolňující účinné látky, nový Booster komplex pro urychlení opětovného růstu vlasů a 3 složky zlepšující průnik účinných látek. Péče je dostupná v balení po 20 ampulkách, které odpovídá měsíční kúře. Doporučuje se dvouměsíční kúra s možností opakování v průběhu roku.

Pokud se k řídnutí přidá i problém nadměrného vypadávání vlasů, k dispozici je přípravek Crescina Transdermic péče na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů. Ten obsahuje navíc hydroxyproline, kyselinu asparagovou, taurin a enzymový aktivátor.

Tato péče je dostupná v balení po 20 nebo 40 ampulkách a kombinuje ampulky obsahující přípravek na podporu růstu a ampulky proti vypadávání vlasů.

Lokální péči ideálně doplňuje Šampon proti řídnutí a padání vlasů, který podporuje fyziologický růst vlasů a je (stejně jako péče) dostupný ve dvou variantách: pro ženy a pro muže.