Tajemství spokojené pleti na podzim: Dopřejte jí déčko a vitamin C

03.10.2022

S příchodem chmurnějších dní se pleti trochu stýská po slunci. Chybí jí vitamin D, který v letních dnech ze slunečních paprsků hojně čerpala. Bývá zašedlá a bez jasu, jako kdyby se jí po létě opravdu stýskalo. Výjimkou není ani občasný pupínek nebo po slunění zapomenutá pigmentová skvrna. Seznamte se s trojicí produktů, které vrátí tváři ztracenou radost.

Krása vycházející zevnitř

Jestli existuje složka, kterou žádný typ pleti v těchto dnech nepohrdne, pak vitamin D. Nejen, že přispěje ke zdraví vaší pleti, ale podpoří i celkovou obranyschopnost organismu, což se v době "covidí" určitě vyplatí. Skvělé jsou například kapsle s vitaminem D od sluneční dermokosmetiky HELIOCARE®. Kromě doporučené denní dávky vitaminu D obsahuje každá kapsle i patentovaný filtr Fernblock®, který je bohatý na přírodní složky, vitaminy i antioxidanty. Díky tomu kapsle chrání pokožku před UVB/UVA zářením, omezují vliv škodlivých volných radikálů na pleť, eliminují možnost hyperpigmentace a přirozeně obnovují DNA pleti. Kapsle slouží i jako částečná ochrana pleti před sluncem a můžete je užívat celoročně, vždy jednu tabletu denně hned po ránu.

Po unavené tváři ani stopy

Mnoho žen má pocit, že jejich pleť působí na podzim unaveně a zašedle. Jako kdyby si brala příklad z pochmurného počasí venku. Tuto nespokojenost s pletí ovšem skvěle vyřeší přísun vitaminu C. Ideální je zařadit do své každodenní ranní rutiny sérum s jeho dostatečnou porcí. Tentokrát vsaďte na novinku od lékařské kosmetiky NEOSTRATA®, za jejímiž produkty stojí dvojice vyhlášených amerických dermatologů. Nové rozjasňující sérum z řady Enlighten dokonale projasní pleť kombinací 15 % čistého vitaminu C, polyhydroxykyselin, výtažků z hluchavky a zeleného čaje. Sérum neobsahuje barviva ani minerální oleje a je bez parfemace. Sjednocuje tón pleti, vylepšuje její strukturu a omezuje viditelnost tmavých skvrn.

Návrat do puberty se nekoná

Každá z nás ví, kolik nepříjemných pocitů dokáže v člověku vyvolat akné, nebo třeba jen jeden nelichotivý pupínek, který se objeví zrovna na tom nejvíc viditelném místě v obličeji. Chcete-li tvorbě akné předejít nebo přímo zkrotit svou rozbouřenou pleť, vyzkoušejte zmatňující sérum z řady Clarify rovněž od značky NEOSTRATA®. Tu dobře znají i čeští dermatologové a svým klientům s problematickou pletí její přípravky plné ovocných kyselin velmi často doporučují. Zmatňující lehké sérum z této řady můžete používat i jako podklad pod make-up. Sérum redukuje mastnotu pleti, na první pohled ji zmatňuje, ale také pleť čistí a stahuje rozšířené póry. Spokojenost zaručena.

Veškeré produkty zakoupíte na e-shopu www.tarsio.cz. Společnost Tarsio Medical s. r. o je výhradním distributorem těchto renomovaných značek lékařské kosmetiky pro Českou i Slovenskou republiku.