Tam, kde něco starého končí, něco nového a ještě lepšího začíná!

07.05.2024

Ptáte se, co tím máme na mysli?

Nákupní a zábavní centrum Excalibur City!

Letos slavíme 30 let své existence a při této příležitosti jsme se rozhodli překvapit naše návštěvníky spoustou novinek a změn.

Tou první z nich bude nový název

Family City!

Rozlučte se s Excalibur City a přivítejte nové Family City!

Rádi bychom vás tímto pozvali v neděli 12. května 2024 na velkolepou akci Family Day, která proběhne právě při příležitosti oslav 30. výročí nákupního a zábavního centra. Čeká vás bohatý program jako například rytířské turnaje na koních, orientální vystoupení s hadem, bublinová show, psí akrobacie, řemeslné trhy, kolo štěstí, malování na obličej a airbush, jízdy na konících a mnoho dalšího. Celý program naleznete na stránkách www.ExcaliburCity.com

Bude to zážitek pro celou rodinu!

A jiným názvem to určitě nekončí! Postupně budeme procházet procesem intenzivní změny tak, aby si zde našel každý tu správnou zábavu! Od nejmladšího po zralé a věkem zkušené členy rodiny!

Na všechny čeká spousta překvapení, které si prozatím necháme pro sebe a budeme je odkrývat postupně.
Naše rodinné městečko se nachází na česko-rakouských hranicích v Hatích u Znojma a otevřené je 365+1 dnů v roce.

Rádi vás uvítáme v dětském zábavním parku Merlin's KinderWelt, ze kterého budou nadšené děti každého věku. Doporučujeme vám navštívit také Merlinovu farmu obklopenou přírodou, kde se seznámíte se spoustou kontaktních zvířátek.

Za návštěvu stojí také Terra Technica - světově největší muzeum hudby a techniky, která se věnuje tématu historie kultury.

Pro návštěvníky ze vzdálenějších koutů republiky nabízíme ubytování v moderním a naprosto unikátním Jukebox Hotelu, který je zasvěcen ikonám hudební scény nebo také v mobilheimové vesničce Merlin's Camp,
nacházející se na okraji centra obklopeného zelení a přírodou.

A nezklameme ani milovníky nákupů!

U nás spojíte příjemné s užitečným!

www.ExcaliburCity.com