Tančit je povoleno

28.01.2022

I když doba kovidová tanečním školám nepřála, rozhodně to nevzdávají. TANČÍRNA, taneční studio Petra Čadka, připravila na novou sezónu od 7. února kurzy různých tanečních stylů. S nejlepšími lektory, které znáte ze StarDance, se naučí tančit opravdu každý.

Ať už jste v páru, nebo single, začátečník, nebo jste tanci propadli už dávno, v TANČÍRNĚ si vyberete styl a úroveň, které Vám budou vyhovovat. Aby byl zachován individuální přístup, skupiny na kurzech jsou méně početné. Podobně, jako třeba ve fitku při cvičení, ani při tanci na sále nemusíte mít roušku. V Tančírně se maximálně dbá na dodržování hygienických pravidel, proto zatím mohou do kurzů očkovaní a ti, kteří prodělali covid. V krásném prostředí studia se na Vás těší třeba vítězka poslední řady StarDance Adriana Mašková, stejně jako Michal Kurtiš s Evou Krejčířovou a Petr Čadek s Jitkou Šorfovou.

Chcete se naučit společenské tance a Váš partner do toho půjde s Vámi? Zvolte Taneční pro dospělé s Jitkou a Petrem. Provedou Vás základy standardu i latiny. Lákají Vás latino rytmy? Vyberte si kurz Salsa pro páry s vítězem StarDance Michalem Kurtišem a Evou Krejčířovou. Možná partnera nemáte, ale tanec je pro Vás nejlepší forma zábavy a relaxace zároveň. Adriana Mašková, Michal Kurtiš, Petr Čadek i Eva Krejčířová vedou v Tančírně kurzy Latiny pro ženy. A jestli nevíte, koho z nich vybrat, vyzkoušejte jednotlivé lektory při pravidelných openclassových lekcích. Prostě si zvolíte lektora a styl a přijdete si zkusit, jak Vám to půjde.

 Podobně se můžete přihlásit na lekci Zumby s Jitkou Šorfovou, nebo vyzkoušet nový styl Barrebody.
V TANČÍRNĚ si užijete endorfiny vyplavené na tanečním sále, stejně jako pohodu s dobrou kávou či sklenkou vína. A jestli máte doma ratolesti, které při hudbě ani chvilku neposedí, určitě vyberete kurz i pro ně. Od přípravky pro nejmenší, přes latinu, street dance a step, až po jazzdance a contemporary. Tak už na nic nečekejte a protančete se do lepších časů.

www.tancirna.org