Tantrou k sebevědomí a úspěchu

23.09.2023

Cítíte se někdy vyčerpaná, jako by vás vaše starosti vysávaly?

Toužíte po harmonickém a vášnivém vztahu, ale zároveň chcete dosahovat úspěchu i ve své práci?
Možná je toho na vás někdy moc a možná nevíte, jak si poradit s náročnými situacemi. A možná si myslíte, že s tím nejde nic dělat.

Pozor! Na tuhle větu vnitřního sabotéra nikdy nenaskakujte. Vždycky existuje více možností a pokud toužíte po vybudování zdravého sebevědomí a dosažení úspěchu ve všech oblastech života, vykročte společně s námi na cestu tantry.

Co je tantra?

Obsah tantrického učení je velmi obšírný a setkáváme se s ním poprvé v 5. století našeho letopočtu. Hlavními pilíři jsou sebepoznání, sebepřijetí a kultivace sexuální energie, která je ve své podstatě základem sebevědomí.

Komunikace

Skrz tantrickou masáž se propojují všechny aspekty našeho vnímání. Na úrovni těla přijímáme laskavé dotyky, které pomáhají uvolnit zatuhlé svaly. Na úrovni duše čistíme naši mysl od toxických nánosů a rozpouštíme bloky. A skrz duchovní aspekt rozvíjíme smysluplnost našeho konání.

To všechno dohromady nám pak pomáhá osobnostně vyrůst z role oběti (přehlížené a utlačované) do role tvůrkyně (sebevědomé a zářící). Dokážeme pak otevřeně komunikovat a přijímat názory ostatních, aniž bychom naskakovaly na vzorce zarputilých hádek, či manipulace a výčitek.

Asertivita a hojnost

Díky pochopení tantry se učíme taky jasně vnímat a ctít vlastní hranice. To bývá obzvlášť u žen častý problém, který jim brání v dosažení skutečného úspěchu. Tantra vede k životu v hojnosti. Skrz prožívání uvolnění a slasti pomáhá totiž roztáčet tzv. emoční momentum, které funguje na principu hledání podobného. Naše tělo i mysl tak postupně vyhledávají vyšší standard zážitků a díky tomu nám přichází do života nové příležitosti.

Dokonalý vztah

A jak podpořit tantrou dokonalý vztah? Jestli něco rozdmíchá partnerskou vášeň, pak je to objevování nových prožitků. Tantrická masáž (ideálně přímo masáž pro páry) vnese do vašeho milostného života další rozměr intimity. Povede vás k rozvíjení fantazie a hravosti. A v neposlední řadě vám také v těle rozproudí oxytocin - tzv. hormon lásky. Díky tomu pak se svým partnerem pocítíte znovu stejně intenzivní zamilovanost jako při prvních měsících společného seznamování.

Dopřejte si luxusní péči třeba i s partnerem, a vykročte s tantrou na cestu šťavnatosti a sebevědomí.

www.harmonyspa.cz