Tenisový náramek BRILLIANT

19.09.2021

TIAMI je značka, která se především zaměřuje na udržitelnost v oblasti šperků, a proto výhradně pracuje s lab-grown diamanty. Tvoří nadčasový design, tak aby nepodléhaly jejich šperky módním trendům a mohly se nosit neustále. Tentokrát svou kolekci rozšířila o diamantové tenisové náramky BRILLIANT.

Tento evergreen ve světě šperků milují milióny žen po celém světě. Poprvé ho zviditelnila slavná tenisová hvězda Chris Evertová. Bylo to před 34 lety. Tehdy při zápase US OPEN v roce 1987 ztratila svůj zlatý náramek posázený diamanty. Celý zápas byl přerušen, až do té doby, než se šperk našel.

V nabídce české značky TIAMI najdete hned 3 varianty tohoto diamantového šperku. Všechny jsou vyrobeny z 18kt bílého zlata. Celková délka náramku je 17 cm. Jeho obvod zdobí 46, 53 nebo 70 nádherných briliantů o velkosti 0,16 ct (3,5 mm), 0,107 ct (3 mm), 0,034 ct (2,05 mm).

Kombinace dokonalé zlatnické práce a vysoké brilance broušených lab-grown diamantů nechá vyniknout ženskost, jemnost a eleganci žen.

Součástí šperku je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použité lab-grown diamanty nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  

Tenisové náramky BRILLIANT jsou zabaleny v ekologické krabičce, kterou si TIAMI tiskneme sama na 3D tiskárně z biologicky plně odbouratelného materiálu. Ten se vyrábí z kukuřičného nebo bramborového škrobu či cukrové třtiny. Krabičku je možné doplnit o osobní vzkaz dle přání. Tento jemný šperk bude určitě krásným dárkem k významné životní události (křest, promoce, maturita, výročí svatby) nebo k narozeninám.

Více informací a e-shop na www.tiami.cz