Těší mě, jsem chytrý vibrátoru Lovense Lush. Tohle si užiješ!

18.12.2022

Lovense Lush je výkonný vibrátor, který lze použít nejen v ložnici, ale takřka kdekoliv, třeba i na veřejnosti. Vibrátor nám představil e-shop Erosstar.cz. Podle internetu se jedná o jeden z nejlepších vibrátorů. Tak si ho pojďme představit!

Vajíčko plné potěšení

Vibrační vajíčko Lush již dostáhlo 3.generace. Skrývá uvnitř mnohem silnější a výkonnější motor než jiné vibrátory. Vibrace jsou opravdu intenzivní. Když se vibrátor používá, nevydává dá se říci žádný zvuk.
Ovládání je snadné. Zmáčkne se tlačítko na konci podlouhlé části a už se jede. Skvělou výhodou této hračky je možnost připojit pomocí Bluethooth k tvému nebo partnerovu mobilnímu telefonu. Ovládat se dá bezdrátově a klidně z druhé strany planety!

Stáhni si aplikaci Lovense Remote a užívej si všechny skvělé možnosti, které nabízí. Co například vibrace dle tempa tvé oblíbené hudby? Nebo bys raději, aby tvůj partner vytvořil vlastní vibrace? Díky aplikaci si své touhy můžeš splnit! Objev veškeré možnosti aplikace, jistě si přitom užiješ spoustu vzrušující zábavy.

Jak si vede v praxi

Velikost je opravdu akorát. I nejslabší vibrace jsou dost příjemné a zahrnout tě vlnou vzrušení. Partner tě dovede k vrcholu pomocí aplikace v telefonu. Je to vzrušující zábava, nemusí se tě ani dotknout, jen si stačí užívat, svíjet v příjemných a vzrušujících sevřeních přicházejícího orgasmu.

"Není zde nic, co by tomuto produktu chybělo. Výrobci si dali s jeho provedením opravdu záležet," sděluje David Knieradl z Erosstar.cz.

Kromě skvělých režimů, výdrži baterie a kvalitního materiálu, Lovense Lush nabízí i vodotěsnost a snadné ovládání. Pokud by bylo jedno vibrační vajíčko, které bys musela používat až do konce života, Lush od značky Lovense je to pravé! K dostání jsou všechny 3 generace na e-shopu Erosstar.cz.