Tipy na erotické i romantické dárky

28.11.2021

Vánoce se neúprosně blíží, proto je čas zamyslet se nad dárky pro svého miláčka. Vzrušující dárek by pod stromečkem neměl chybět a letos to chce opravdu něco originálního. Inspirujte se, buďte odvážné, erotický dárek ohromí, zároveň potěší a při výběru můžete myslet taky na sebe.

Sázka na jistotu

Mužská fantazie neustále pracuje a největší radost muži uděláte, když si pořídíte nějaké erotické prádlo. Svůdné spodní prádlo probouzí představivost a zvyšuje sexuální vzrušení. Erotické prádlo je hravou předehrou a kořením sexu. Už jenom lehký náznak toho, že plánujete nákup erotického prádla u muže vyvolá velmi vzrušující pocity. Košilka nebo podvazkový pás a punčochy jsou tutovka.

Hračky pro páry

Erotické pomůcky pro páry momentálně letí a jejich důmyslnost je stále větší. Speciální párové vibrátory We-Vibe jsou toho důkazem. Jsou navrženy tak, aby přinášely potěšení oběma partnerům při milování. Atmosféra společného vzrušení a vnímání vibrací je neuvěřitelně krásná a maximálně pár spojuje. Objevte nový způsob, jak si společně hrát!

Pro miláčka

Muži vyžadují obvykle více sexu než ženy, tak proč partnerovi nedopřát uspokojení kdykoliv si přeje. Stačit k tomu bude kvalitní masturbátor. Dnes jsou trendy moderní masturbátory s více vibračními programy nebo z napodobeniny lidské pokožky. Takovým dárkem vyrazíte miláčkovi dech.

Erotika i romantika

Dobře zvolený masážní olej nebo masážní svíčka s příjemnou vůní je výborným romantickým a zároveň erotickým dárkem. Je to skvělý doplněk ke každému dárku. Je to ta třešnička na dortu, která potěší a řekne partnerovi, že vám na něm záleží a že si jej chcete hýčkat.

Pro několikanásobné orgasmy ženy

Dámy, pokud přemýšlíte, jaký dárek by mohl udělat radost vám a chcete dát partnerovi tip, tak nejlepší erotická hračka je Womanizer. Jde o naprosto unikátní stimulátor klitorisu, který ženám přináší silné i několikanásobné orgasmy během krátké chvíle. Jeho heslo zní: Za minutu na vrcholu! S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Womanizer se dá použít o samotě i při milování, je naprosto úžasný.