TOKYO 2021 limitovaná edice - Cesta vůně mezi tradicí a moderností

29.07.2021

Při prozkoumávání Tokia ve Vás zavládne pocit úžasu, je možné cítit cokoli. Historie a tradice vedle moderního, nového a inovativního.

Od chvíle, kdy vstoupíte do tokijských ulic, se na vás valí pocit úžasu, pocit naprosté úcty. Krása Tokia je v mnoha vrstvách, jako je kaleidoskop popkultury, jasných barev a moderního umění, kde se neonová světla setkávají s kvetoucími stromy a květinami. Inspirován tokijskými vibracemi, SABON vytvořil novou kolekci limitované edice k oslavě krásy a umění, aby proměnil každý produkt v umění obdarování. Objevte jedinečný poetický a moderní vesmír prostřednictvím nové limitované edice TOKYO 2021 společnosti SABON.
Zahalte své tělo a náladu lehkou vůní "Clear Dream", abyste se skutečně znovu spojili s divy přírody. TOKYO 2021 je kolekce, která se vyznačuje krásnými rysy a energií, které víří kolem Tokia.

"Clear Dream" - jedinečná vůně kolekce

Svěží a moderní vůně, která symbolizuje čas, kdy je vzduch čistý a jasný a slunce se tyčí na vrcholu oblohy.
Využití citronových a jasmínových tónů nejlépe vystihuje tuto roční dobu, protože jsou svěží, průhledné a lehké. Základní tóny pižma a ambry poskytují hluboký pocit pohodlí a harmonie.


Tato vůně je výrazem slunečných dnů.

Dlouhá procházka po kamenité stezce s divokými květy a větrem ve vlasech.

Horní noty: Citron, Zelené nóty
Střední tóny: Jasmín, Pomerančový květ, Aldehydy
Základní tóny: Guajakové dřevo, Pižmo, Jantar, Heliotrop