Tour de Wine: Netradiční venkovní úniková hra v mobilní aplikaci

09.12.2021

Venkovní únikové hry zažívají rozmach v posledních několika letech a jsou čím dál oblíbenější. Po celé ČR se rozrostl počet venkovních únikovek na desítky a každý si přijde na své.

Celou hrou vás provází interaktivní průvodce (aplikace v mobilním telefonu) pomocí poutavého příběhu. Ten vám také zadává úkoly, díky kterým se posouváte dále na trase. Ve hře jsou různé typy úkolů: hádanky, hlavolamy, šifry a minihry. Budete muset pracovat s kompasem a mapou, hledat různé indicie a propojovat je v inventáři. K tomu všemu vám postačí pouze chytrý telefon. Výsledkem bude nezapomenutelný den plný dobrodružství a zábavy s vašimi přáteli, či rodinou.

Tour de Wine - Po kapkách zločinu

Venkovní úniková hra Tour de Wine je ukázkou příjemně stráveného večera. Zavítáte do 5 vináren, kde si zahrajete na detektivy v terénu a pomocí důvtipu společně vyluštíte záhadu zmizelé kamarádky. To vše u skleničky dobrého vína.

Neseďte doma a zažijte spoustu zábavy, poznejte nové podniky a zpestřete si poznávání jednoho ze 3 krásných českých měst - Praha, Brno, Pardubice.

Venkovní únikovka jako netradiční dárek pod stromeček

Nechcete, aby se z vánočního dárku stal zbytečný lapač prachu? Darujte jedinečný zážitek, na který obdarovaný jen tak nezapomene! Venkovní únikovky spojují zábavu, dobrodružství, napětí a společně strávený čas.

Jedná se o ideální dárek na poslední chvíli, jelikož nákup je vyřízen do 2 minut. Postačí pouze dvě kliknutí a dárkový poukaz máte okamžitě ve své emailové schránce. Voucher má platnost 12 měsíců.

Nabídka her je široká

Máte rádi přírodu a chtěli byste potenciál venkovních únikovek zažít na maximum? Můžete si vybrat jakoukoli jinou hru z dílny Get Out Fun. Aktuálně máte na výběr z 28 her ve 12 městech po celé České republice! Další přibývají každý měsíc.

Hry jsou i pro ty nejmenší

V nabídce Get Out Fun jsou i 3 hry pro děti. Příběh je přizpůsoben věkovému průměru hráčů a úkoly jsou o to poutavější a zábavnější.

Video zde