Trávíme čas s dětmi

19.07.2023

V době prázdnin a svátků máme všichni více volna. Naše děti určitě ocení, když jej v co největší míře strávíme s nimi. Společně prožitý čas je nenahraditelný. Pokud jsou vaše ratolesti menší, jistě ocení hru se zábavnými magnetickými kostičkami Geomag Magicube. Jedná se o švýcarskou značku působící na trhu již přes 20 let. Dětem už od 1 roku nabízí možnost jednoduchého skládání doplněného o atraktivní prvek magnetismu. Kostičky se k sobě navzájem přichytávají, což děti opravdu baví. Když jsou o něco starší, mohou začít vytvářet z více kostiček obrázky. No a v momentě, kdy se chystají do školy se budou hodit kostičky se speciálními klipy s motivy čísel nebo písmenek. Mohou tak skládat první slova, učit se čísla a později i vytvářet matematické příklady.

Další variantou stavebnic Geomag je kombinace magnetických tyček, ocelových kuliček a plastových výplní. Při skládání se tyčky a kuličky střídají a po vytvoření správného tvaru se vloží příslušná výplň. Procvičuje se tak manuální zručnost, správná koordinace, jemná motorika, kreativita, fantazie a technické dovednosti. Vybírat se dá ze spousty variant produktů – různé kombinace barev, třpytkové, svítivé…. Navíc plasty zde obsažené jsou ze 100% recyklovatelného materiálu.

A pokud byste rádi potěšili i větší potomky, popřípadě hravé a tvůrčí tatínky a dědečky, sáhněte po řadě magnetických stavebnic Geomag Mechanics. Tady už musíte být opravdu pečliví. Odměnou vám bude precizně fungující kuličkodráha nebo samovolně se otáčející prvky. Pro pohyb nepotřebujete žádné baterie ani motorky. Vše funguje na principu fyzikálních zákonů – magnetismu a gravitace. Navíc se dají jednotlivé produkty navzájem propojovat. S touto řadou se společně zabaví děti i dospělí. I tady myslí švýcarský výrobce na životní prostředí a všechny plasty (kromě průhledných) jsou opět šetrné k přírodě.

Více informací naleznete na stránkách oficiálního distributora pro ČR a SR www.magnethrou.cz