Třetí oko - jak jej probudit a co nám jeho aktivace přinese

04.10.2021

Jasnovidectví, intuice, telepatie či čtení myšlenek. Těchto schopností, které jsou podle názorů některých lidí nadpřirozené a zhola nemožné, může dosáhnout každý z nás.

Kromě smyslů, kterými vnímáme náš svět, disponuje naše tělo ještě dalším orgánem, o kterém většina lidí neví. Je to třetí oko, mystická Ajna čakra, které nám otevírá bránu k vyššímu vědomí a dovoluje nahlédnout do nadpozemských světů, které jsou běžným očím skryty. Lidé, kteří dokáží pozorovat svět svým třetím okem, získávají schopnost intuice, porozumění myšlenkám a pocitům jiných lidí, pozorování událostí na vzdálených místech a dokonce i schopnost vidět věci, které se teprve stanou.

Existenci třetího oka potvrzuje i lékařská věda

Třetí oko se nachází v lidském mozku, v oblasti mezi oběma hemisférami. Přestože moderní věda myšlenku třetího oka dlouho odmítala, v současnosti je známým faktem, že právě v tomto místě se nachází orgán zvaný šišinka mozková, která obsahuje buňky citlivé na světlo a která je připojena ke stejné oblasti mozku, jako lidské oči. V poznávání schopností tohoto úžasného orgánu je věda teprve na začátku, zatím se však potvrzuje, že má neuvěřitelný vliv na lidský život a zdraví, což je skutečnost, kterou věděli starověcí učenci již před více než 4000 lety.

Otevřete třetí oko a poznejte skutečnou realitu

Přestože se šišinka mozková, neboli třetí oko, nachází v mozku každého z nás, jen mizivé procento lidí dokáže využít alespoň z části jeho skutečný potenciál. U většiny lidí je totiž třetí oko neaktivní, zavřené a spící. Pokud se vám ovšem podaří jej probudit a otevřít, náhle spatříte věci dosud neviděné a získáte schopnosti, o kterých jste ani netušili, že jsou možné. Budete moci spatřit skutečnou realitu, získáte schopnost intuice a mnohem lepšího úsudku. Třetí oko vás povede životem jako neomylný průvodce - jeho prostřednictvím k vám budou proudit informace z vyšších světů, od nadpozemských bytostí Světla, které vás varují před nebezpečím a ukáží vám cestu k úspěchu. Čím více se třetí oko otevře, tím více poroste vaše intuice. Budete schopni poznat pohnutky lidí okolo vás a po úplném otevření třetího oka získáte i schopnost číst jejich myšlenky a předvídat budoucnost.

Monika Sičová
Monika Sičová

Aktivujte své třetí oko

Je spousta způsobů jak probudit třetí oko. Během lidské historie vyvinuly různé světové kultury velké množství postupů a cvičení, které dokážou nejen aktivovat třetí oko, ale mají také pozitivní vliv na vaše duchovní schopnosti a mentální sílu.

Jednou z nejčastěji používaných metod k aktivaci třetího oka je meditace, při níž soustředěním vaší pozornosti do oblasti doprostřed vašeho čela dokážete do tohoto místa koncentrovat svou vnitřní energii, která proudí mezi jednotlivými čakrami. Tato energie postupně nabíjí a stimuluje spící třetí oko, které se začíná pozvolna probouzet. K posílení účinků meditace můžeme využít i například jeden z posvátných zvuků Solfeggio stupnice, tón o frekvenci 852 Hz, který rezonuje přímo ve vašem třetím oku. Dále velmi specifické techniky, které jsou přímo na aktivaci třetího oka zaměřené. Mnoho lidí umí správně meditovat, ale neumí správně meditovat do třetího oka.

Jak poznám, že se mé třetí oko otevírá?

Třetí oko se většinou neotevře naráz. Jde o postupný proces, při kterém pomalu začnete vnímat schopnosti, které jste dříve neměli. Začnete být víc kreativní a plní tvůrčích nápadů. Vaše sny se stanou živějšími a dokážete si je lépe pamatovat. Budete se cítit klidnější, vnímat přítomnost nadpozemských bytostí, které se vás budou snažit vést. Začne se u vás častěji projevovat Déjŕ vu. Začnete vnímat, slyšet či vidět věci, které ostatní nevnímají. Občas něco budete vědět předtím, než se to stane, cítit emoce ostatních lidí nebo vidět jejich auru. Nepřestávejte, pokud se vaše třetí oko neprobudí ihned. Často to trvá měsíc než vaše Ajna čakra dokáže poprvé prozřít a spatřit svět "za oponou". Pokud vytrváte, získáte schopnosti, které navždy změní váš život.

www.monikasicova.cz