Učte se od nejlepších

11.10.2021

Kdopak by nechtěl být krásný? Příjemný vzhled zcela jistě usnadňuje život, a jestli někdo ví, jak na to, jsou to supermodelky.

Krásky, které vídáme na titulních stránkách časopisů, se sice krásné už narodily, přesto i ony mají v rukávu mnoho triků, jak docílit okouzlujícího vzhledu. Nechte se inspirovat recepty supermodelek a hereček, které vévodí světovým žebříčkům krásy.

Karolína Kurková

Že Češky jsou jedny z nejkrásnějších žen na světě, je známá věc. Důkazem je také Karolína, která má perfektní nejenom tělo, ale i pleť. Její recept zní takto: Vymačkejte šťávu z citrónu a myjte si s ní denně obličej. Nejenom, že vaši pleť krásně rozzáří, ale ještě z ní vytáhne všechny škodlivé látky, takže se pokožka pročistí.

Mila Kunis

Okatá herečka doporučuje hned tři základní pravidla. Omytí tváře studenou vodou před spaním, dvojnásobné množství polštářů pod hlavou a častou výměnu ložního prádla, poněvadž právě v něm se drží nečistoty a bakterie, které škodí pleti. Teď už se samozřejmě nedivíme, že také Milin partner Ashton Kutcher jenom kvete!

Tyra Banks

Na supermodelce Tyře Banks vás na první pohled upoutají její oči. Jak to, že ani po hodinách natáčení, moderování a dovádění na večírcích neztrácí svůj svěží vzhled? Její trik je prostý - používá bílé oční linky, které oko opticky zvětší, a její pohled je pak smyslnější.

Cindy Crawford

Jak jen to legenda světového modelingu dělá, že vypadá stále tak mladě? Prvním trikem krásné Cindy je sprej, který naplní směsí plnotučného mléka a minerální vody a během dne si s ním poprašuje tvář, aby vypadala svěže. A za druhé navštěvuje plastického chirurga. Nikoli ovšem na operačním sále, ale proto, aby jí do tváře vstřikoval vitaminy.

Gisele Bündchen

Devizou této modelky jsou její úchvatné vlnité vlasy. Překvapivě však za nimi nestojí žádný úžasný kadeřník, ale jednoduchý trik. Gisele si před spaním umyté vlasy, dokud jsou ještě vlhké, sváže do culíku vysoko na hlavě. Ráno se pak probouzí se záplavou vln, které jen postříká leskem na vlasy.

Charlize Theron

Herečka Charlize Theron není stejně jako řada dalších žen příliš nadšenou zastánkyní čištění pleti speciálními kosmetickými produkty. Mnohem více věří obyčejné studené vodě. Ani ohledně denní péče to nepřehání. Celé léto prý jako denní krém používá jakýkoli opalovací krém s SPF 50.

Megan Fox

A nakonec jedna podivnůstka... Kráska z filmu Transformers prý zbožňuje sladkosti a nijak se v jejich konzumaci neomezuje. Přesto stále vypadá tak, jak vypadá. Megan tvrdí, že je to proto, že pamlsky zapíjí ovocným octem smíchaným s vodou, který neutralizuje jejich neblahé vlivy. To je však rada skutečně jen pro silné nátury...

Text: Sára Kleinová

Zdroj: Časopis Perfect Woman