Uklízejte jednoduše a bez zbytečné chemie

15.05.2023

Chcete používat ekodrogerii, ale nevíte, jak začít? K domácnosti uklizené a provoněné bez zbytečné chemie nevede jen jedna cesta. Vyberte si tu, po které se vám půjde nejpříjemněji.

Stačí vám vyměnit konvenční produkty za ekologické?

K nejoblíbenějším pomocníkům TIERRA VERDE patří Gel na nádobí – perfektně odmašťuje, obsahuje 99,9 % složek přírodního původu a krásně voní po citronové silici. Plastovou houbičku nahradíte kompostovatelnou přírodní lufou.

Na podlahy, nábytek a další omyvatelné povrchy nasaďte Univerzální čistič s příjemnou pomerančovou vůní. Citronový gel na vodní kámen rozpustí usazeniny na keramice, sprchovém koutě, vodovodních bateriích i v toaletě.

Dezinfekční prostředek na bázi alkoholu snadno nastříkáte na místa, kde potřebujete zlikvidovat bakterie, viry či plísně. Po úklidu domov provoňte Osvěžovači vzduchu s BIO esenciálními oleji.

Náš tip: Nevyhazujte prázdné obaly od drogerie. Můžete je znovu naplnit šetrnými přípravky, které zakoupíte v bezobalových stáčírnách nebo ve vratných baleních.

Troufnete si i na něco nového?

Nejuniverzálnější ekologický čistič Bika rozpustí nečistoty a mastnotu v kuchyni, v koupelně i na textilu. Zbaví vás také nežádoucích pachů. Prášek Puer rozjasní zašlé bílé prádlo a vyčistí odtoky i toaletu. S Odstraňovačem vodního kamene perfektně odvápníte rychlovarnou konvici, kávovar, myčku nebo pračku.

Chcete vyzkoušet co nejvíce?

Pro vás jsme připravili Startovací balíček ekodrogerie. Najdete v něm 14 testovacích balení šetrných produktů, se kterými uklidíte, umyjete nádobí i vyperete prádlo.

Ekodrogerii TIERRA VERDE vyrábíme podle vlastních receptur v Popůvkách u Brna. S našimi inovativními produkty snadno zvládnete péči o domácnost a zároveň se vyhnete látkám rizikovým pro lidské zdraví i přírodu. Většina našich výrobků získala prestižní certifikát Ecogarantie.)Přejeme vám spoustu příjemného objevování!

Vaše TIERRA VERDE – výrobce ekodrogerie z Moravy

Více na www.tierraverde.cz