Ulehčete si uklízení s 1.2 Spray Max mopem

28.01.2022

Hledáte rychlejší a efektivnější způsob úklidu? Plochý mop 1.2 Spray Max od značky Vileda si hravě poradí s každým typem podlahy. 1.2 Spray Max je dokonale skladný sprejový mop pro praktičtější a ekologičtější úklid s minimem odpadu.

Na čištění podlah jste s 1.2 Spray Max mopem připraveni doslova ihned. Nepotřebujete k němu žádné příslušenství, protože se skládá z oboustranné mycí hlavice, rozprašovací trysky a integrované nádržky s objemem 500 ml umístěné na rukojeti, kterou stačí před uklízením naplnit čistou vodou, popřípadě přidat několik kapek čistícího prostředku. Poté už jen stačí zmáčknout spoušť, čímž se ze spodní trysky mopu rozptýlí na podlahu jemná mlha, které poskytuje dostatečnou vlhkost pro dokonalou čistotu bez poškození povrchu. S 1.2 Spray Max mopem uklidíte celý váš domov. Je vhodný pro všechny typy tvrdých podlah, ať už se jedná o citlivé povrchy, jako jsou parkety, dlaždice či laminátové podlahy.

Oboustranný čistící návlek je vyrobený z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlah odstraníte až 99 % bakterií a virů*.

 Můžete ho prát v pračce až na 60°C. Aby se nepoškodila struktura mikrovláken, nedoporučujeme používat aviváž ani sušit v sušičce.

I díky těmto přednostem zvítězil mop 1.2 Spray Max od značky Vileda ve Volbě spotřebitelů 2021 jako nejlepší novinka v kategorii Mopy.

1.2 Spray Max je k dostání od 569 Kč.
Pro více informací navštivte www.vileda.cz

Video mužete slédnout zde

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic. Testováno externí laboratoří.