Umělé řasy, které si zvládnete nasadit sama

18.03.2023

Jaké typy existují a v čem se odlišují?

Každá žena ocení řasy, ve kterých se bude cítit krásná a přitažlivá. Řasy od GloryStyles se snadno nanáší, jsou lehké a opakovatelně použitelné. Pojďme si společně představit jednotlivé druhy.

1. typ - Nalepovací řasy

Tyto řasy se obvykle lepí speciálním lepidlem na řasy, což ovšem některým ženám může vadit. Málokdo ale ví, že na tyto řasy byla vyvinuta speciální lepící linka, pomocí které řasy jednoduše a rychle přichytíte. Řasy vydrží na očích po celý den.
Naše řasy jsou hustší a bohatší než běžné umělé řasy, zároveň však působí přirozeně. To vše díky speciální ruční technologii výroby vytvářející 3D efekt, který zaručuje dechberoucí objem řas. Jsou lehké, měkké a flexibilní, takže k oku perfektně přilnou.

2. typ - Magnetické řasy

Magnetické řasy se aplikují pomocí magnetické oční linky, ke které se snadno a pevně přichytí. Zvládnete to hravě během pár minut a nemusíte se bát rozmazaných očí. Magnetická linka je voděodolná a rychleschnoucí.
V nabídce máme dva druhy magnetických řas, a to řasy s 5ti magnetky nebo 10ti magnetky. Tyto řasy lépe drží, neboť jsou přichyceny na více bodech. Navíc je můžete jednoduše zastřihnout a přizpůsobit tak velikosti oka. Při správné péči lze řasy používat opakovaně.

3. typ – Segmentové řasy

Revoluční metoda v prodlužování řas, která vám dává svobodu vytvořit si vlastní vzhled pomocí malých segmentů.

Ve srovnání s tradičními technikami je aplikace jednodušší a komfortnější. 5 krát rychlejší a jednodušší než prodlužování jednotlivých řas. Navíc řasy vydrží na oku až 7 dní a odpadá tak práce s každodenní aplikací a odstraňováním.

Tyto řasy jsou ručně vyráběné z nejkvalitnějších umělých vláken. Ve srovnání s páskovými řasami jsou segmentové řasy variabilnější, můžete s nimi vytvářet různé styly a přizpůsobit tak vzhled různým příležitostem. Po použití řasy odstraníte pomocí odličovače a po očištění můžete znovu použít.

www.glorystyles.cz