Umění pro váš interiér – kolekce Donald Robertson x Westwing

30.06.2022

Značka Westwing spojila své síly s populárním americkým kreslířem - Donaldem Robertsonem. Výsledkem spolupráce je limitovaná kolekce Donald Robertson x Westwing, která se nám díky množství vzorů, barev a jedinečnému stylu umělce otevírá dveře do země pop-artu. K dispozici k prodeji na Westwing.cz již 30. června 2022.

Od MAC Cosmetics, přes redakce American Glamour, Marie Claire a Cosmopolitan, až po Estée
Lauder Companies - Donald Robertson ve své bohaté kariéře podnikl cestu ze světa krásy do vydavatelského průmyslu a zpět. Díky kolekci interiérových doplňků Donald Robertson x Westwing, kterou navrhl dnes otevírá další kapitolu v jeho kariéře.

Prostřednictvím této kolekce se doplňky ve veselých vzorech mohou stát ozdobou každé domácnosti!
Donald Robertson, na Instagramu známější jako Drawbertson, je ilustrátor a popový umělec umění, jehož expresivní, povznášející a vtipné ilustrace potěší spontánní smysl pro tvar a barvu. Jeho estetika je kombinací domácího pop artu a koláže. Ať už maluje cokoliv, nelze přehlédnout jeho osobitý styl. Pro své barevné a živé umění je často nazýván současným Andym Warholem.

Alexandra Tobler, kreativní ředitelka kolekce Westwing:
"Naše spolupráce s Donaldem Robertsonem je odrazem skutečnosti, že vše je extrémně vážné - také v designu. Jeho umění je odvážné, barevné a prostě zábavné. To jsme přesně chtěli jsme převést do textilu a talířů, které pro nás navrhl.

Při výběru partnera pro spolupráci je pro nás velmi důležité, aby měl tento člověk vyhraněný styl, vyvolával emoce a měl jedinečný charakter, který lze jen stěží s něčím zaměnit. Donald Robertson to vše spojuje a s ním přinášíme umění i do toho vašeho domova".

Rty, leopard, srdce a další zábavné prvky vám z kolekce okamžitě zvednou náladu.

Vyniknou, ať už je dáte do jednoduchého interiéru nebo do excentru a myslím si, že všechny kousky vypadají úžasně, když jsou vzájemně kombinovány.

Donald Robertson, umělec a ikona pop artu:
"Tým designérů Westwing Collection byl zodpovědný za výběr správného základu. Byl jsem zodpovědný za svou hru, stejně jako jsem byl zodpovědný za její provedení. Umění, které jsem vytvořil bylo vyrobeno z barvy a pásky. Takže při procházení kolekce jsou tato spojení viditelná, protož tyhle dva extrémy se mi líbí. Jsem umělec a jako většina umělců mám obrovské ego. Proto jsem velmi rád, že moje umění nejen, že bude viset na stěnách, bude také na vaší pohovce".

Donald Robertson x Westwing Collection vytvořil deset jedinečných návrhů, které se objevily na povlečení, polštářích a sadě talířů. Součástí kolekce je i látková taška, která bude lákadlem pro fanoušky umělcova stylu. Navíc v případě povlečení se používá i jako obal, který je mnohem odolnější a užitečnější.

Kolekce Donald Robertson x Westwing bude dostupná na Westwing.cz 30. června 2022. V dalším kroku budou produkty z této řady dostupné také na WestwingNow.cz.