Umýt, hydratovat, pečovat, předcházet vráskám: Objevte sílu unikátních sprchových gelů!

12.11.2021

Většina žen má po sprchování často pocit suché a zarudlé pokožky. Proto musí používat nejrůznější krémy a tělová mléka. Proti vráskám jsou pak v krémech obsaženy látky jako kyselina hyaluronová nebo kolagen. Ty však najdete také v našich nových sprchových gelech. Již během sprchování tak vaši pokožku vyživí a omladí. K tomu jsou navíc vhodné i pro delikátní intimní hygienu, a tak s nimi nahradíte i intimní gel. Proč ale vůbec vznikly a v čem jsou tak unikátní?

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová a kolagen

Na začátku všechno stojí nízkomolekulární kyselina hyaluronová a kolagen. Naše sprchové gely jsou obohaceny velice kvalitní nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou, která má jako nejdůležitější vlastnost vázat na sebe vodu.

Pokožku silně a hloubkově hydratuje, omlazuje, vyhladí vrásky a dodá pleti pružnost i pevnost. Je to doslova zázračná látka v boji proti stárnutí. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká až do buněk a do hlubších vrstev pokožky, takže je její efekt zaručen.

Kolagen bojuje proti vráskám

V našich nových sprchových gelech najdete také kolagen. Ten je přirozenou součástí pokožky a jeho nedostatek způsobuje tvorbu vrásek. Když je však do pleti dodáván, vrásky se vyhlazují a pleť vypadá mladší i pevnější.

Je ideální pro velice suchou a unavenou pokožku, váže na sebe velké množství vody a chrání pleť proti projevům stárnutí.

Spojili jsme to nejlepší, aby vy jste dostali špičkovou péči

Spojení těchto dvou úžasných látek v jednom jediném sprchovém gelu vám zajistí plnou hydrataci a ochranu. Pozvedněte své sprchování na váš malý přírodní rituál a díky těmto přirozeně se vyskytujícím látkám dodejte své pokožce to nejlepší.

Sprchové gely s kyselinou hyaluronovou a kolagenem jsou bez barviv, parabenů, SLS, SLES, silikonů a minerálních olejů. Nezatěžují životní prostředí. Jsou vhodné stejně pro dospělé jako pro děti.

Také lidé s atopickým ekzémem jistě ocení jejich hedvábnou jemnost a nedráždivost. Při použití vás čeká bohatá pěna, která je hebká a jemná jako obláček.

Proč vznikly sprchové gely?

Ženy mívají často ve své koupelně různé sprchové gely, intimní gely, tělová mléka a krémy. My jsme se však rozhodli dopřát jim to nejlepší v jednom a nabídnout jim alternativu pro intimní partie i pro celé tělo.
S našimi sprchovými gely vás čeká nejen jemná péče o vaši pokožku a její omlazení, ale také úspora nákladů. Už totiž nemusíte používat několik různých produktů. Bude vám stačit jeden jediný.

Rovněž vás čeká také velká úspora času, protože už se po sprchování nemusíte zdlouhavě mazat krémem nebo tělový mlékem. Vaše pokožka je příjemně hydratovaná a vyživená už po použití našeho unikátního sprchového gelu. A použít jej můžete i na intimní partie.

Omlazujte pokožku celého těla

Naše sprchové gely s kolagenem a kyselinou hyaluronovou jsou komplexní péčí o celé vaše tělo. Nemusíte již používat mnoho různých sprchových gelů, krémů a tělových mlék, stačí vám jen jeden jediný výrobek. Náš sprchový gel.

Sprchové gely jsou dermatologicky testované

Sprchové gely jsou dermatologicky testované a jsou vhodné pro velice citlivou a dokonce i atopickou pokožku. Vybrat si můžete z příjemných 7 vůní, jako je mango, levandule, Nectarine Blossom, Ylang-ylang&Jasmín, White nectarine&pear, či brazilská papája a pro ty nejmenší Baby. Čeká na vás neopakovatelný zážitek při sprchování, kdy nízkomolekulární kyselina hyaluronová a kolagen budou zároveň pečovat o zdravý a mladistvý vzhled vaší pleti.

Kupte si sprchové gely z naší nové luxusní řady a užijte si vaše domácí lázně.