Umývání podlah nikdy nebylo jednodušší, a to díky elektrickému sprejovému mopu Vileda Looper

03.08.2022

Čištění podlah umí být někdy pěkně zdlouhavé, a ne vždy máme tolik času, kolik bychom potřebovali. S elektrickým sprejovým mopem Looper od Viledy zapomeňte na úklidový shon, nečistoty z podlahy zmizí bez námahy. Připravený bude kdykoliv, a to díky nabíječce a baterii, která zajistí fungování mopu až na 35 minut.

Elektrický sprejový mop Looper má dvě proti sobě otáčející se hlavice z mikrovláken, které udělají veškerou práci za vás. Vodu rozstřikuje podle potřeby, takže žádné nečistoty na podlaze už nebudou nesmyvatelné. Odstraní až 99,9 % bakterií a virů pouze za pomoci vody. Delším nebo kratším stisknutím tlačítka spreje navíc můžete regulovat množství vody pro snadné a odolné znečištění.

Použít ho lze i na citlivé povrchy, jako jsou parkety nebo laminát. Je extrémně lehký, váží necelá dvě kila a díky svému chytrému designu umožní bez námahy dokonale uklidit prostor pod nábytkem nebo prach v obtížně přístupných rozích.

K úklidu podlah už nebudete potřebovat kýbl, Vileda Looper má totiž nádržku na vodu. Manipulace je velmi jednoduchá, mycí návleky z mikrovláken se snadno vyměňují a lze je prát až na 60 °C.

Elektrický sprejový mop Vileda Looper zakoupíte od 3 190 Kč.
Více informací najdete na www.vileda.cz.