Úsměv Mony Lisy

19.09.2023

Každý obraz skrývá tajemství. Lépe: za každým obrazem se skrývá tajemství. Tajemství, která touží po svém odhalení. Obraz - příběh tohoto tajemství - je tajemstvím samotným. Jednoho dne se spolu neoddělitelně vynoří ze tmy do světla světa a pohledu lidských očí. Započnou promlouvat, tím a o tom, jak možná kdysi byla stvořena.

Do obrazu vstupujeme prostřednictvím pohledu. Obraz se stává místem mnohých setkání dvou a/nebo více různých zcela odlišných, a někdy možná snad podobných pohledů, které však na první pohled nemusí být lidským očím zcela zjevná.

Možná jsou jen tušena v očích. V očích, které se usmívají. Stejně jako tato Žena.

Plný úsměv. Lehce tenčí ale přesto výrazné rty. Bílé rovné zuby. Jemná zralá pleť s přirozenými vrásky kolem očí a úst. Husté obočí. Jasný pohled. Symetrii tváře zdůrazňuje lehounce úsměvný nos. Vše lemováno rozpuštěnými stříbrnými vlasy. Zdravá a krásná. Přirozená. Svá

Zralá Žena, plná života, plně vyživena, která zná svůj příběh i svá tajemství. Zná sebe samu. Pečuje o sebe s upřímnou láskou a tato nám předává dál.

Extra péče pro Vaše vlasy

Kudrnaté? Rovné? Blond? Hnědé? Krátké nebo dlouhé? Výraz osobnosti, individuality a přitažlivosti.
Symbol ženské krásy.

Orthomol® Hair Intense doplněk stravy představuje 30 denní kůru pro sílu a krásu vašich vlasů. Biotin, selen, zinek, měď, kyselina pantothenová, vitaminy skupiny B, aminokyseliny L-cystein, L-methionin a patentovaný výtažek z prosa KeraLiacin® se složkou miliacin přispívají k normálnímu růstu, ochraně a pigmentaci.

Je prostě prima být prima Žena, která se o své tajemství s Vámi s láskou podělí.

Orthomol, doplňky stravy s příběhem.

www.orthomol.cz