Už ji nebavily její šedivé odrosty, proto vymyslela první český sprej na krytí šedin a odrostů. Nyní uvádí na trh další skvěle novinky pro zakrytí šedin a pro zdravé a husté vlasy.

17.03.2022
Majitelka firmy PharmDr. Jolanta Kantorová představuje svoje novinky
Majitelka firmy PharmDr. Jolanta Kantorová představuje svoje novinky
Značka Colorwin uvedla své zajímavé kosmetické výrobky už před čtyřmi léty a nyní rozšiřuje svou nabídku o další lákavé přípravky na vlasy.


Ženy, které se snaží zamaskovat své šediny a odrosty určitě už slyšely o sprejích Colorwin. Tyto spreje se odlišují od většiny podobných přípravků svým unikátním složením. Záměrně neobsahují tekutý silikon, který je nahrazen prchavou látkou, která po aplikaci na vlasy vyprchá a na vlasech ulpí pouze přírodní pigmenty. Colorwin sprej je zdravější alternativou, která nezatěžuje vlasy a nelepí je ani neucpává póry na pokožce hlavy, na rozdíl od sprejů s tekutým silikonem.


A možná už i pánové mají své zkušenost s šampony Colorwin men, které jsou buď k potlačení šedin nebo k potlačení vypadávání vlasů.

Takže pojďme si teď přiblížit novinky Colorwin.
Jolanto, po velmi úspěšném spreji Colorwin na krytí šedin a odrostů přicházíte na trh s další zajímavou novinkou, pudrem na šediny Colorwin. V čem se pudr na šediny liší od ostatních přípravků pro okamžité zakrytí šedin?
V dnešní moderní a uspěchané době jsme rádi, když můžeme rychle a jednoduše vyřešit problém i s našimi šedinami. V období mezi barvením vlasů potřebujeme často rychle a jednoduše schovat naše šediny a odrosty ještě před odchodem z domova. A právě proto uvádíme náš Pudr Colorwin na trh. Pudr Colorwin překryje šedivé odrosty jednoduše nejen v pěšince, ale také v problematických partiích kolem uší, čela a spánků. A čím se odlišují? Liší se svou velikostí, a hlavně jednoduchostí aplikace při překrývání šedin. Některé ženy si neumí v zrcadle sprejem přesně překrýt svoje šedinky, obzvlášť kolem čela, uší a v místech, kde si nechtějí postříkat sprejem už hotový make-up. Proto jsme uvedli pudr Colorwin, se kterým se velmi dobře manipuluje při zakrývání šedin. Pudr je balen do maličkého obalu, jehož součástí je zrcátko a v dolní části je šikovně schován i malý aplikátor. Aplikátor s pudrem držíte v prstech a manipulace je přesná a důkladná. Barevné pigmenty ihned přilnou k jednotlivým vlasům.

Jsou vlastnosti pudru a jeho složení v něčem zajímavé?
Samozřejmě i u vývoje pudrů na krytí odrostů jsme se drželi toho, aby nový výrobek čím nejmíň zatěžoval vlasy. Dbali jsme na to, aby jednotlivé složky byly přírodní a zároveň funkční. Ve výsledku se nám podařilo udělat v 99% přírodní veganský produkt, který působí blahodárně na vlasy i pokožku hlavy, chrání před UV zářením, má antiseptický účinek na pokožku hlavy, a dokonce mírně zbavuje vlasy i mastnoty. Jednotlivé aktívní látky jako přírodní pigmenty, slída, křemík, mastek, stearan zinečnatý a carnauba wax dodávají vlasům barvu, lesk, třpyt, objem, lehkou fixaci účesu, pružnost a jemnost. Přírodní pigmenty dobře přilnou k vlasům a udrží se na nich také proto, že původně práškový pudr při zapracování do vlasů lehce změní svou konzistenci na krémovou. A velmi důležité je také to, že náš pudr Colorwin na rozdíl od světové konkurence, opět neobsahuje silikon. Silikon, jak víme, se v přírodě neodbourá ani po třiceti letech.

Jaké další výhody má tento malý pomocník?

Kromě zakrývání šedin a odrostů umí náš pudr i opticky zvětšit objem vlasů. Mikro částečky pudru se nalepí na jednotlivé vlasy a vlasy vypadají objemnější. Ocení to především ženy, kterým více padají vlasy, ať už po nějaké nemoci anebo to mají geneticky v rodině. Jelikož vše potřebné k úpravě vlasů je obsahem malého boxu, žena si může drobné korekce udělat kdykoli a kdekoli. Pudr se určitě vejde do každé kabelky.


Ve kterých odstínech se pudr vyrábí?
Pro výrobu pudrů jsme zvolili tradiční odstíny jako tmavě hnědý, černý a světle hnědý neboli kaštanový a také plavý, který je vhodný pro barvu vlasů "špinavý blond" a pro světlé hnědé bez červeného nádechu. Tyto odstíny se osvědčily u prodeje sprejů, a proto jsme ve stejných barvách vyrobili také pudry.

Jak se pudr aplikuje?
Ze spodní části obalu se vytáhne houbičku, na kterou se nabere malé množství pudru, a to se nanese na místa, kde jsou odrosty viditelné. Pudr se lehce zapracuje do vlasů, aby se pigmenty prolnuly s původní barvou vlasů a vytvořily přirozený vzhled. Pudr se používá na suché vlasy. Nadměrné množství pudru se dá setřít kapesníčkem nebo vyčesat hřebenem. Pudr se na vlasech vydrží celý den a vymývá se šamponem. Před spaním si můžete pudr z vlasů setřít vlhkým ručníkem.

Můžete nám prosím představit vaši další novinku?
Dalším novým přípravkem je doplněk stravy Colorwin Hair Elixir v kapslích. Já i manžel jsme byli dlouhá léta spojení s farmacií, proto nás napadlo doplnit kosmetickou řadu Colorwin i o kapsle pro vnitřní užití, které pomůžou dostat vaše vlasy do formy od kořínků až po konečky. Hodně lidi řeší různé neduhy s vlasy, které může způsobit třeba jen sezónní výpadek nějakého minerálu nebo vitamínu ze stravy. Vlasy mohou více vypadávat, nebo se třepit a nemusí vypadat dobře a zdravě. Hlavně se to projevuje v zimě a na jaře. Proto náš Colorwin Hair Elixir obsahuje až 12 aktívních látek, díky kterým mohou být vaše vlasy opět zdravé, silné, husté, lesklé a měkké na dotek. Colorwin Hair Elixir obsahuje konkrétně 3 aminokyseliny, biotin, vitaminy skupiny B, zinek, selen z kvasnic, dále měd pro udržení barvy vlasů, a navíc je obohacen výtažkem z bambusových výhonků. Málokdo totiž ví, že bambus obsahuje až 5 x více křemíku, než přeslička rolní a zdravé vlasy organický křemík nezbytně potřebují. Zkušenosti našich zákazníků ukázaly, že už po měsíci pravidelného užívání byly změny na vlasech nejen vidět, ale i cítit na omak. Vlasy míň padaly, nebylo jich tolik na hřebeni a byly pevnější, hustější a více se leskly.

A jak se dávkuje Colorwin Hair Elixir?
Velkou výhodou našeho přípravku je to, že stačí užívat pouze jednu tobolku denně a už po měsíci užívání je vidět výsledky. Aktuálně nabízíme balení 30 kapslí anebo 60+10 kapslí.

A kde si můžeme vaše výrobky Colorwin zakoupit?
Spreje Colorwin a šampony Colorwin men zakoupíte v drogeriích Teta a Rossmann. Colorwin Hair Elixír koupíte zatím v drogeriích Rossmann a ve vybraných lékárnách nebo online. A náš nejnovější pudr Colorwin zakoupíte zatím pouze online na Vivantis.cz, Alza.cz, Pilulka.cz, Lekarna.cz nebo na www.colorwin.cz
Děkujeme za rozhovor.