Už jste přemýšleli, co budete dělat o Vánocích a Silvestru?

06.10.2021

Podzim se přiblížil jako mávnutím kouzelného proutku. Máte rádi jeho barevnost, všudypřítomné spadané listí šustící při každém došlápnutí na zem a děti či vnoučata, které mají opět zábavu v podobě školy?

Nejen v tomto období je příjemné o sebe nechat pečovat, užít si horkou koupel a třeba i jiné procedury, například parafínové zábaly či relaxační masáže horkými kameny. A večer posedět u dobrého vína. Co Vám při takové myšlence naběhne? Pár lidem večer v domě u krbu, nám pobyt ve wellness hotelu nebo lázních.
Právě lázeňská zařízení se v posledních letech stávají návštěvnickým hitem.

Není nutné, abyste v nich setrvávali týdny kvůli léčbě hrazené pojišťovnou, užít si v nich můžete i netradiční wellness pobyty (víkendové nebo delší) a léčebné pobyty (zpravidla zahrnují vstupní lékařskou konzultaci a až na ní se s doktorem domluvíte na procedurách, které odstraní zdravotní neduhy).

Zmíněné lázně mají nabídku i pro Vánoce a Silvestr. Co si budeme povídat, koho baví velký úklid a příprava několikachodové večeře, pak znovu úklid a při troše štěstí stihnete vidět jednu vánoční pohádku, než usnete únavou.

Zkuste to letos jinak a užijte si hýčkání - pobyty vždy zahrnují stravování, procedury i slavnostní večeře a pro večerní zahřátí nejen víno, ale i punč nebo horkou medovinu. Za nás doporučujeme Spa Resort Libverda, kde je personál s rodinným přístupem a dokonalá příroda Jizerských hor.