Máte problémy se zažíváním nebo cítíte, že vaše imunita není, co bývala?

19.02.2024

Představte si, že existuje jednoduchý způsob, jak podpořit své trávení a zároveň vylepšit stav vaší pleti. Tajemstvím může být něco tak jednoduchého jako doplnění vaší stravy o kvalitní probiotika.

V lidském organismu se nachází přibližně 500 různých typů bakterií, a když jsou v harmonii, funguje vše tak, jak má. Nicméně, občas se tato rovnováha překlopí ve prospěch škodlivých bakterií. To se často stává v důsledku užívání určitých léků, změn stravy, výskytu infekcí a zánětů, stresu, nadměrné konzumace alkoholu nebo vystavení ozařování. Takové situace mohou vést k různým obtížím.

Probiotika představují populace mikroskopických organismů, které mají prospěšný účinek na naše tělo. Vedle podpory trávení a metabolismu potravy mají vliv na imunitní systém, eliminují patogenní bakterie.
Jak vybírat kvalitní probiotika? Prvním krokem je zkontrolovat, zda produkt obsahuje vysoký počet probiotických kmenů a zda jsou tyto kmeny podpořeny prebiotiky, jako je Inulin. To je zásadní pro podporu růstu a života střevních bakterií. Dále je důležité hledat produkty, které nabízejí vysoké množství životaschopných mikroorganismů v doporučené denní dávce. Probiotika YAVANIE vám nabízí všechny tyto výhody a dokonce více - obsahují 17 miliard CFU (životaschopných probiotických organismů) v jedné kapsli a díky unikátním veganským kapslím z celulózy se tyto kapsle rozpustí až v horní části střevního traktu, což zajišťuje maximální efektivitu.

Probiotika YAVANIE představují špičkový komplex s jedinečným obsahem 10 nejvýznamnějších probiotických kmenů pro střevní mikroflóru. Nejenže jsou jedny z nejsilnějších probiotik na trhu, ale také jsou plné životně důležitých kmenů s rodokmenem a obsahují prebiotika, což z nich dělá perfektního společníka pro vaše střeva.

Vybíráním kvalitních probiotik si můžete být jisti, že děláte pro své tělo to nejlepší.

www.yavanie.com