Už žádné čekání na volné šňůry! Sušák Vileda Infinity Flex nabízí až 30 metrů

11.10.2022

Oblečení namačkané na šňůře špatně schne a jeho žehlení potom zabere spoustu času. Řešení je přitom jednoduché. Stačí si pořídit spolehlivého pomocníka pro velké praní Vileda Infinity Flex sušák, na který pověsíte hned několik praček najednou. Sušák lze roztáhnout a dosáhnout maximálního prostoru pro sušení až 30 metrů. Díky teleskopickým centrálním drátům, roztažitelným od 117 do 205 cm, můžete snadno pověsit například ubrusy nebo prostěradla. Prádlo se navíc nebude dotýkat země, jelikož je vnitřní sušák 1 metr vysoký. I proto získal Infinity Flex ocenění Volba spotřebitelů 2022 jako nejlepší novinka.

Červené klouby zajišťují vysokou stabilitu a slouží ke snadnému a bezpečnému použití. Stačí jenom otevřít a užít si sušení prádla nejpohodlnějším způsobem. Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zbývá na prádle méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení. Drobné kousky nebo spodní prádlo pak můžete zavěsit na držák bez potřeby kolíčků. Vileda Infinity Flex vám bude k dispozici i při venkovním sušení - je vyroben z oceli a hliníku - navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Navíc má dvě kolečka, která vám umožní sušák pohodlně přemisťovat, i když je plně naložený. Po použití ho stačí zavřít a uložit kdekoli v domácnosti. Zámek křídel zajistí bezpečné skladování a manipulaci.

Vileda Infinity Flex sušák získal ocenění Volba spotřebitelů 2022 jako nejlepší novinka. Zakoupíte ho od 1 870 Kč. Více informací na www.vileda.cz.