Užijte si bezlepkový život

02.09.2021

Žijete bezlepkovou dietou a chcete trochu změnu? Co takhle zkoušet něco nového? Například bezlepkové výrobky slovenské značky NOVALIM?

Proč NOVALIM?

Bezpečná strava: společnost Novalim vyrábí výhradně bezlepkové výrobky. Všechny suroviny, které zpracovává, jsou přirozeně bezlepkové, a proto neexistuje kontaminace lepkem.

Experti na bezglutamátové potraviny: NOVALIM má mnoho let zkušeností a know-how v potravinářské technologii a mikrobiologii. Od svého vzniku v roce 1991 se podílí na výrobě a vývoji bezlepkových potravin přizpůsobených československé chuti.

Inovace: Spotřebitel je v těchto dnech náročný a uvážlivě si vybírá, co koupit. Proto se v NOVALIME neustále zabývají vývojem a zlepšováním nových produktů.

Dialog a komunikace: NOVALIM již řadu let spolupracuje se sdruženími celiaků na Slovensku a v České republice, podporuje kluby celiaků a spolupracuje s gastroenterologickými odborníky.

Chcete, aby vaše bezlepkové vaření a pečení fungovalo snadněji, vyzkoušejte nyní hotové chlazené produkty NOVALIM:

Dušené buchty a knedlíky - stačí je napařit podle pokynů a můžete je podávat přímo jako přílohu k hlavnímu jídlu nebo jako sladké hlavní jídlo.

Chlazené těsto - linek a medové těsto bez lepku lze použít po celý rok pro rychlé pečení vašich oblíbených sušenek, koláčů, koláčů, medvídků nebo domácího marlene. Stačí je vyválit, nakrájet a upéct, nebo je naplnit svou oblíbenou náplní.

Nápady, jak prakticky bezlepkové vařit a péct nejen z chlazených produktů Novalim, najdete na www.novalim.net/recepty.


Chlazené produkty Novalim si můžete koupit například v racionální výživě na Černobylském mostě v Praze, v e-shopu dietnishop.cz vybraných zdravých potravinách.