Užitečný dárek vibruje

11.10.2023

Pojměte letošní Vánoce jinak. Místo ponožek, vtipných trenek a drahé kosmetiky kupte něco užitečného – erotickou pomůcku. Bohatý intimní život potřebuje každý z nás, a navíc je dokázané, že orgasmus je prospěšný lidskému zdraví. Nejoblíbenější jsou u Čechů vibrátory – klasické, realistické, anální i podtlakové – a dále si libujeme v análním sexu a lehkém BDSM.

Partnerovi, mámě i kolegyni

Doby, kdy se o sexu a masturbaci nemluvilo, jsou pryč. A věřte, že ať už koupíte hračku komukoli, nebudou to vyhozené peníze. Nevíte, kterou pomůcku vybrat? Ideálním dárkem může být dárkový box BOOM Seven Days, kde máte 7 nejoblíbenějších erotických hraček – vibrátor na bod G, podtlakový stimulátor klitorisu typu womanizer, venušiny kuličky, erekční kroužek, saténovou šálu přes oči, pouta na ruce a anální kolík. A to všechno za dostupnou cenu v luxusní krabičce. Touhle sadou darujete na každý den v týdnu jiné vzrušení. Anebo myslíte, že to stihnou za jednu noc?

Pro ni: Elegantní orgasmus

Ženy milují vibrace, a ještě více si užívají podtlakovou stimulaci klitorisu. A tak kupte pomůcku, která má oboje. BOOM Graceful je to, co hledáte. Vibrátor dráždí bod G a podtlak zase klitoris – a díky otočnému kloubu si žena sama určí, jak a kde chce stimulovat.

Pro něj: Nový zážitek

Muži mohou mít z masturbace stereotypní pocit. Proč ji tedy nezpestřit? Nejpromyšlenější hračka je určitě BOOM Afrodité. Automatický masturbátor má vyhřívání, vibruje, snadno se čistí a pracuje až 300 přírazy za minutu – perfektní dárek, co se neomrzí.

A když nevíte? Darujte poukaz

Pokud přece jen chcete vsadit na jistotu, darujte svým blízkým poukaz. Ať si sami vyberou dle svých preferencí, chutí a představ.