V MARIELI ví, jak zářit energií i v šedivých dnech. Tajemstvím je kvalitní spánek!

07.03.2023

Udělejte si z ložnice pětihvězdičkový hotel

Správné povlečení může proměnit vaši ložnici v pětihvězdičkový hotel vašich snů. Co může být lepšího než se ráno probudit v peřinách utkaných z té nejjemnější příze v saténové vazbě? Možná snad jen ta hotelová snídaně, kterou si ale s klidem můžete taky připravit. Satén se stane tou nejměkčí a nejhebčí variantou vašeho spánku. Žádná lesklá a klouzavá látka, ale nejkvalitnější 100 % bavlna, která vám navodí pocit, že jste se právě probudili v luxusním hotelu. A přesně s takovým pocitem můžete začít i končit každý svůj den. A problémy? Ty hoďte za hlavu. S povlečením MARIELI všechny vyřešíte v pračce na šedesát stupňů, a to klidně každý týden. Nejkvalitnější 100 % bavlna totiž vydrží všechno. Psí tlapky, drobky, dětské slzy, rozlité víno, pračku i sušičku.

Spěte jako na obláčku

MARIELI péřové peřiny a polštáře ze 100 % husího peří pozvednou váš spánek do výšin, o kterých se vám ani nesnilo. Jsou krásně nadýchané a ručně zpracované a vyrobené v česku. Prošití peřin do čtverců drží peří rovnoměrně rozprostřené a díky husté sypkovině jsou bez obav vhodné i pro alergiky, protože peří se nemá šanci dostat ven a roztoči dovnitř.

Čím vyšší podíl prachového peří v náplních je, tím stoupá i jejich kvalita.

V peřinách MARIELI je to rovných 100 %. Po první noci se budete divit, jak jste to bez nich mohli tak dlouho vydržet. Vybrat si můžete zimní, letní nebo celoroční variantu, bavlněnou, nebo s kašmírem, a také hned v několika rozměrech. Budou o váš spánek pečovat každou noc, po celý život. A vydrží všechno! Dokonce i praní na čtyřicet stupňů a sušičku na mírný program.

Pečujte o svou pleť i v noci

Už jste slyšeli o hedvábném povlaku na polštář? Zatímco budete spát, postará se o vaši pleť i o vaše vlasy. Pravé hedvábí má specifické vlastnosti, díky kterým se ráno probudíte s krásnou prozářenou pletí a lesklými vlasy, které nebudou zacuchané nebo zelektrizované. Jedná se o přírodní materiál, který obsahuje aminokyseliny a další složky, jež jsou velmi podobné těm v lidské kůži. Dopomáhá hydrataci a tvorbě kolagenu, zároveň do sebe nevsákne kosmetické přípravky a ty tak budou celou noc pracovat na vašem obličeji tak, jak mají. MARIELI hedvábný povlak na polštář je vyroben z nejkvalitnějšího a nejjemnějšího hedvábí z kokonů bource morušového.