Vaginální kuličky nejen při inkontinenci. Pevnější pánevní dno pro lepší sex

07.04.2022

Bouřlivé orgasmy, dech beroucí sexuální požitky, hlasité vzdechy, ze kterých sousedům prasknou ušní bubínky. Necháváme si od partnera líbit masáž klitorisu, ale chceme víc. Jde o naše tělo, chceme ho lépe znát a vnímat naplno. Svaly pánevního dna nám dopřávají ty pravé pocity z intenzivních orgasmů. Každý sval je ale třeba posilovat.Jsou v tom i zdravotní benefity.

Když jsme se ptali, co vše s kuličkami zažijeme, sexshop Erosstar.cz nám odpověděl následovně: "Vaginální kuličky jsou pro všechny ženy, jak mladé, tak starší. U této pomůcky rozhodně na věku nezáleží, protože i v mládí je třeba tyto svaly cvičit. Kuličky pomůžou s prokrvením poševních stěn, které se stanou citlivější a sexuální touha nabere na obrátkách. Jakmile si pomocí Venušiných kuliček natrénujete stahování vagíny, překvapíte nejen sebe, ale také svého partnera. Znásobíte vzrušení vás obou."

Benefitů je ale víc. S vaginálními kuličkami se předchází nechtěnému úniku moči. Může se objevit po porodu nebo přichází s věkem, kdy svaly pánevního dna přirozeně ochabují. Menstruační bolest se zmírní nebo zmizí úplně.

Poddejte se kvalitě

Už přemýšlíte, které vybrat? Seženete různé typy Venušiných kuliček. Pokud kupujete své úplně první vaginální kuličky, zvolte spíše nižší váhu. Nejhygieničtější jsou takové kuličky, které dobře a bez problémů vyčistíte. Nevhodnou volbou mohou být kuličky se záhyby a textilními provázky.

Záhyby zase umocňují sexuální vzrušení, je to tedy na zvážení.

Zaměřte se také na kvalitní materiály. Ideální jsou vaginální kuličky z lékařského silikonu. Silikon je perfektní materiál pro jakékoliv intimní hračky. Je neporézní a snadno se čistí - velké plus. A žádný strach, kvalitní kuličky jsou naprosto diskrétní. Tak zlobte a vytáhněte je ven třeba na procházku městem nebo při sportu.