Valentýnský odpočinek protkaný láskou i kvalitní péčí hotelů Ensana

04.02.2022

Ponechte stres za dveřmi a v novém roce se soustřeďte na péči o své zdraví. Již dávno není tajemstvím, že bez zdravé duše nemůže být zdravé tělo, a naopak. Pokud se vám však stále nedaří vyhradit si více času sami pro sebe, pokuste se o to ve dvou. A jelikož se blíží svátek zamilovaných, dopřejte si s partnerem trochu romantiky a odpočinku zároveň. Věnujte si pobyt v perle mezi lázeňskými městy, v Mariánských Lázních.

Okořeňte váš vztah a posilněte své zdraví v jednom z hotelů skupiny Ensana v Mariánských Lázních. Město s dvousetletou tradicí lázeňství učarovalo i takovým velikánům, jakými byli Chopin, Wagner, Goethe či Gogol. Pro anglického krále Eduarda VII. byla v jeho oblíbeném luxusním hotelu Nové Lázně dokonce vybudována Královská kabina. Lázeňské hotely Ensana jsou prostředím, kde se proslulá zdravotní a léčebná expertíza protkává se skvělými službami a vlídným přístupem.

Nechte se rozmazlovat a užijte si ve dvou láskou protkaný víkend v rámci balíčku Romantické dny. Ten můžete využít v hotelech Centrální Lázně, Hvězda, Nové Lázně a Pacifik. Zůstaňte minimálně dvě noci s polopenzí, ke kterým navíc dostanete kytici pro drahou polovičku a šampaňské s ovocným talířem přímo na pokoji. Ubytování v luxusních pokojích či apartmá, které jsou vybavené dle stylu jednotlivého hotelu, doplňuje možnost využít lázeňské a saunovací zázemí a fitness. V pětihvězdičkovém hotelu Nové Lázně si navíc můžete dopřát koupele v historických Římských lázních se dvěma bazény, vířivými proudy a whirlpoolem i saunový svět s finskými saunami, saunáriem, parní saunou a kryosaunou.

Že láska prochází žaludkem, je známá věc, a nejenom proto je ve všech hotelech kladen důraz na zážitkovou gastronomii, zaměřenou na zdravou a vyváženou stravu.

Mariánské Lázně jsou proslulé pro své minerální prameny, půvabné pavilony i vznešené kolonády. Město navíc obklopuje vůně přilehlého Slavkovského Lesa, který nabízí nečetnou možnost pro procházky a výlety do okolí. Mariánské Lázně byly nedávno zařazeny do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, drží si tak svoji prestiž a jsou zárukou jedinečně stráveného času. Podělte se o návštěvu Mariánských Lázní s tím, koho milujete.

www.ensanahotels.com