Vánoční inspirace s Oxybag

23.11.2021

Kdo by neměl rád Vánoce. Jsou to svátky plné klidu, pohody s oblíbenými pohádkami a voňavým cukrovím. Jenže jim předchází spousta příprav a vymýšlení, čím letos své nejbližší obdarovat. Někdo si v přípravách a nakupování dárků libuje, ale jsou i tací, kteří vánoční přípravy dvakrát nemusí.

Jak jste na tom vy? Preferujete nákup vánočních dárků on-line, ale neradi utrácíte za dopravné u jednotlivých e-shopů? Kolikrát si říkáte, jak by bylo jednoduché, kdyby se dala většina dárečků nakoupit na jednom místě?
Máme pro vás dobrou zprávu. Sortiment máme natolik široký, že u nás můžete nakoupit dárky pro celou rodinu a dopravu při objednávce nad 999 Kč máte zdarma. Připravili jsme pro vás vánoční inspiraci s Oxybag, vánoční dárky pro celou rodinu můžete nakoupit v klidu a pohodlí domova během chvilky.

Dárky pro předškolní děti

Máte pocit, že už máte domov přeplněný hračkami a nevíte, čím byste letos dětem udělali radost? Co takhle pořídit jim něco, co opravdu využijí? Pokud zvolíte oblíbený motiv vašich nejmenších, úspěch máte zaručen. Pro předškolní děti máme širokou nabídku dětských batohů, které splňují vše, co má správný batoh mít. Jsou lehké jako pírko, vleze se do nich vše potřebné, oblíbený plyšák i láhev na pití. Do školky i na výlety, všude tam je může provázet batůžek, třeba s oblíbenou pohádkovou postavičkou. Malým slečnám, které podlehly kouzlu flitrů a měnících obrázků zase udělají radost naše flitrové batůžky.

Dalším tipem jsou pak naše oblíbené dětské kufříky, které rozhodně neslouží jen na výtvarku do školy. Můžete do nich třeba schovat vysněného plyšáka nebo Lego, které si děti přejí pod stromeček. Kufříky jsou krásnou dekorací do dětského pokoje a později perfektně poslouží jako domov pro všechny figurky a poklady malých sběratelů.

Dárky pro školáky

Trefit se do vkusu školákům už není tak těžké, protože mají své oblíbené zájmy, vytříbený vkus a jasný názor. Děti školou povinné dnes chtějí být IN. Tvrdí, že už jsou na dětské motivy velcí a jejich aktovka už má to nejlepší za sebou? Pak zapátrejte v naší nabídce batohů pro 3.-5. třídu, která je plná designových a nadčasových kousků. S takovým dárkem nešlápnete vedle. Batohy vynikají maximální funkčností, takže dětem budou sloužit jak do školy, tak i na volný čas.

Pokud máte doma sportovce, co takhle pořídit jim vak na záda? Je lehký, funkční a má široké využití. Stačí do něj nahodit svačinu, pití, dres a hurá na trénink. Jakmile ho vyzkoušíte, zjistíte, že jeden v rodině nestačí.

Dárky pro všechny ženy, které jsou pro vás důležité

Přijít na to, čím obdarovat maminku, kamarádku, babičku, sestru, aby se dárky rok co rok neopakovaly, to už je občas oříšek. Nebojte, pomůžeme vám. Před dvěma lety jsme na trh uvedli řadu Oxylady, která je určena právě ženám. Diář na nový rok, elegantní peněženka, kosmetická taštička, to jsou drobnosti, kterými potěšíte ženy všech věkových kategorií. Babičce můžete udělat radost třeba novým pouzdrem na brýle nebo vytvořte album plné rodinných fotek, vzpomínkové dárky jsou pro prarodiče tím nejkrásnějším dárkem.