Vánoční tipy na sexy svátky

05.12.2022

Ponožky se sice hodí stále, ale co vyzkoušet něco nového. S těmito tipy nešlápneš vedle, ať už jde o Vánoce nebo narozeniny. Poradili jsme se s experty na sexuální hračky a intimní vztahy Erosstar.cz. Těchto 6 tipů musíš znát!

Womanizery

Záhadné jméno, které ukrývá jednu z nejlepších hraček pro ženy. O kterou se jedná? Například o takový Satisfyer PRO 2, průkopník mezi intimními stimulátory na klitoris. "Pár sekund přiložení ke klitorisu může stačit k dokonalému orgasmu," popisuje David Knieradl z Erosstar.

Sady pro tvrdý sex

Tvrdý sex a BDSM je stále častěji skloňované téma. Proč tomu tak je není úplně tajemství, máme ho prostě rádi! Není to však pouze o bičích a poutech. Šimrání peříčky nebo očekávání doteků, když máš na sobě masku přes oči k tomu patří také! Skvělou první zkouškou jsou sady pomůcek na tvrdý sex. Doporučujeme!

Párové hračky

Ve dvou se to dělá lépe. Existují erotické hračky, díky kterým to bude ve dvou ještě lepší. Párové vibrátory jsou pomůcky, které jsou speciálně přizpůsobené milování ve dvou. Jeden konce hračky se zavádí dovnitř, kde stimuluje bod G a penis partnera. Druhá část naopak doléhá na klitoris.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je velice intimní a vzrušující záležitost. Vyzkoušet se má přeci vše! "Mnoho českých domácností doma již vlastní alespoň jednu anální pomůcku. Mezi populárními jsou anální šperky pro ni, ale také masáž prostaty pro něj," připomíná David Knieradl z Erosstar.

Jestli se chceš dozvědět více, můžeš si přečíst článek, jak masáž prostaty probíhá.

Fleshlight masturbátor pro něj

Muž nezahýbá, a přesto si může užít se svou oblíbenou herečkou. Jak je to možné? Umělé vaginy Fleshlight jsou dokonalými odlitky známých hereček. Používání masturbátorů Fleshlight při společném milování umí být velmi intimní a vzrušující záležitostí pro oba.

Sexy prádélko nejen na večer

Máš v šatníku prádlo, ve kterém se cítíš sexy a svá? Pomůžeme ti vybrat nové! Populární značky Casmir a Passion vyrábí své prádlo z italských látek. Komplety, korzety, ale i noční košilky, intimní prádlo těchto značek najdeš na ověřeném e-shopu Erosstar.cz.