Vánoční voňavé číslo časopisu Vaříme s láskou

22.11.2021

Editorial - Láskyplné Vánoce

Vánoce jsou pro většinu z nás tím nejkrásnějším obdobím v roce. Já se na ně těším celý rok. Jsou pro mě nejen o dárcích a stresu z nakupování, ale především o pohodě, klidu a scházení se s přáteli a rodinou u jednoho stolu, plného chutného jídla, kde převládá dobrá nálada.

Začátkem adventu začínáme s mamkou zadělávat těsta na vánoční pečení. Z kuchyně se line vůně vanilky, skořice a perníkového koření, které provoní celý dům a navodí tak tu pravou předvánoční pohodu, kterou máme tolik rádi.

Ta nejkrásnější chvíle pro mě začíná zasednutím ke krásně prostřené slavnostní tabuli při štědrovečerní večeři, kdy na obloze vychází první hvězda. V tuto chvíli si člověk uvědomí, jak málo stačí k velké radosti, kdy se u stolu sejde celá rodina po roce, opět ve zdraví. To je ten nejkrásnější vánoční dárek, který si můžu přát.
Vánoce jsou především o dětské radosti a těšení se na Ježíška. I když jsem už dospělý kluk, každý rok mi září dětské jiskřičky v očích, když vidím rozsvícený stromeček a pod ním mnoho dárků. V každém z nás je pořád ten dětský hlas, který odpočítává poslední minuty do rozbalení dárků a který doufá, že najde svůj vysněný dárek - a vždy ho pod tím svým stromečkem také najde.

Doufáme, že vás vánočním číslem časopisu inspirujeme a pomůžeme vám tyto svátky zvládnout s lehkostí. V časopise naleznete spoustu zajímavých receptů, které vám zpříjemní nejen ten nejkrásnější pohádkový den v roce, ale celý vánoční čas.

Za celou naší redakci vám přejeme ty nejkrásnější Vánoce, plné klidu, radosti a pohody v kruhu své rodiny a nejbližších. V novém roce 2022 se na vás budeme opět těšit v plné sestavě, s novými recepty a skvělými tipy do kuchyně.

Vážíme si vaší přízně!
Šéfredaktor
Jan Diblíček

Zdroj: Časopis Vaříme s láskou