Váš dokonalý den

25.01.2024

Řekněte ANO na břehu rybníka, uprostřed přírody a zároveň na okraji Prahy. Nechte se hýčkat a ohromte své hosty kouzelným prostředím, nádhernou výzdobou, výborným jídlem a laskavým, profesionálním servisem. Úžasnou svatbu zažijete na Hliněné baště.

Prsteníček vám zdobí zásnubní prsten a začínáte plánovat svůj velký den? "Představte si, jak byste chtěli svatbu strávit, uvědomte si, co je pro vás důležité a co by na svatbě nemělo chybět. A dle toho vybírejte lokalitu. Správné místo vytvoří perfektní atmosféru, dokonalý první dojem, krásné prostředí pro fotky i zábavu pro hosty," vysvětluje svatební koordinátorka Gabriela Danešová z restaurace Hliněná bašta.
Oblíbená restaurace v Průhonicích ztělesňuje klid, harmonii, romantiku i luxus. Svatebčany přivítáte sklenkou bublinek na terase nad rybníčkem, po pár krocích dojdete na louku vyzdobenou na obřad, kouzelné ano říkáte pod širým nebem a hostinu si můžete užít v přírodě, na terase nebo ve stylovém interiéru. Uzavřený areál nabízí dostatek soukromí i prostoru pro různé aktivity až pro 120 hostů. Děti se vyřádí na hřištích, trampolíně a v mini zoo koutku, pod dohledem mohou i rybařit. Svatebčany překvapí vyjížďka na loďce. Nezaskočí vás nepřízeň počasí ani večerní chlad. Slavit tak můžete až do rána.

"Na svatbě si hosté všímají šatů nevěsty, výzdoby a krásného svatebního dortu, nejvíce ze všeho si však pamatují emoce při obřadu a jídlo. Při výběru pokrmů na hostinu myslete na všechny hosty, na milovníky masa, ryb, vegetariány i děti," doporučuje svatební koordinátorka. Restaurace Hliněná bašta je vyhlášená úpravou ryb a masa, svatební hostinu vám však připraví šéfkuchař Hynek Vávra na přání. Ať už se jedná o českou klasiku, středomořskou kuchyni, menu s asijskými vlivy nebo grilování. Díky dlouholetým zkušenostem vám navrhe i ideální množství jídla tak, aby nikdo neměl hlad a zároveň nezbylo zbytečně mnoho porcí.

Svatby se na Hliněné baště konají od jara do podzimu, v pátek a v sobotu velké svatby, ve všední dny spíše menší. Zařídí vám tu báječnou hostinu, kouzelný obřad i nezapomenutelnou svatbu na klíč včetně všech doplňkových služeb. Nevěsta se svým doprovodem může přijet v klidu už ráno, dát si snídani a pak se pozvolna připravovat v soukromí v salonku. Ženich a rodiče snoubenců vítají hosty a společně odcházejí na svatební obřad, kde všichni užasnou nad krásou nevěsty. Snoubenci a hosté se mohou ubytovat v některém z okolních penzionů a dary a osobní věci si odvézt až druhý den dopoledne.

Proberte svou představu se svatební koordinátorkou z Hliněné bašty a nechte si připravit svatbu svých snů. 

Vy se tak můžete soustředit na svou lásku!

Více informací na https://www.hlinenabasta.cz/svatby.

Kontakt pro další informace:
Sabina Bergmanová, sabina.bergmanova@orangeandco.cz, 775 553 533