Vaše děti přitáhnou přesně tyto hračky!

29.08.2022

Přemýšlíte o kvalitní, zábavné a netradiční hračce pro Vaše dítě? Chcete, aby si vyhrálo samo, ale zároveň jste měli možnost tvořit všichni společně? Nechte se inspirovat a pořiďte si magnetickou stavebnici Geomag. Tato světoznámá značka je špičkou ve svém oboru - vždyť se také vyrábí ve Švýcarsku. Stavebnice Geomag podporuje jemnou motoriku, představivost i technické dovednosti. Ukáže, jak správně udělat základy, aby se nezhroutil most a jak postavit co nejvyšší věž.

Kvalitní zpracování, dokonalá funkčnost i zdravotní nezávadnost jsou potvrzeny mnoha atesty. Investovat do originálu se vyplatí - s touto stavebnicí si budou totiž hrát ještě vaše vnoučata.

A jak to všechno funguje? Tyčinka dlouhá 5,7 cm obsahující magnet se lehce přichytí na ocelovou kuličku (ta magnet nemá!) a může se začít. Po vytvoření požadovaného tvaru lze ještě vše zvýraznit barevnými plastovými výplněmi, které stavbičky rozzáří a také zásadně zpevní. Z širokého sortimentu si vybere opravdu každý.

Řada Glitter obsahuje ve svých tyčinkách i výplních super třpytky. Třeba taková sněhová vločka pak dostává zcela jiný nádech.

Že už se má jít spát? No hurá! Konečně přišel čas na svítivý Geomag. Stavět z něj se dá samozřejmě i za světla, ale teprve tma mu dá ty pořádné grády. Co takhle postavit si svou vlastní lampičku?

Řada Mechanics rozhodně není pro prťata. Tady se už musí pořádně zapojit mozek. Kuličky se mění na ložiska, díky kterým je možné jednotlivé stavby roztáčet. A nebo z nich udělat kuličkodráhy - super!

Video

A ty úplně nejmenší přitáhnou svým kouzlem neviditelných magnetických sil kostičky Magicube. Krásně se k sobě přichytávají a stavění je tak velmi jednoduché a zábavné zároveň. Navíc drží volně v prostoru, což třeba s dřevěnými kostičkami nezažijete - stavíme ve 3D. Spousta produktů je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu a vhodná pro děti už od 1 roku.