Velká letní soutěž s Chilly o kolekci menstruačních kalhotek Lunacup

26.07.2022

Menstruace je často tabuizovaným tématem, ale také v tomto odvětví ženské péče vývoj nabízí mnoho moderních přístupů. Značka Chilly se o ženy stará nejen v období menstruace, navíc přináší tipy na používání alternativních menstruačních pomůcek. Ve velké letní soutěži se spojila s českým výrobcem menstruačních kalíšků a kalhotek Lunacup a společně rozšiřují povědomí o rozmanitosti menstruačních pomůcek. Zapojte se do soutěže a vyhrajte Lunacup pro každou příležitost.

Proč právě menstruační kalhotky LUNA?

Menstruační kalhotky jsou dostupnou a ekologickou alternativou k tamponům a jednorázovým vložkám. Každá žena je jiná, a proto Lunacup nabízí tři druhy kalhotek, aby si každá žena vybrala dle intenzity své menstruace. Mezi hlavní benefity menstruačních kalhotek LUNA patří zmírnění PMS, pohodlí a bezpečí, úspora financí, méně odpadu a více komfortu.

Vlastní zkušenost stojí za to! Po zakoupení jakéhokoli Chilly gelu je připravena sleva na e-shop Lunacup, kde je možné využít výhodnější cenu. Slevový kód najdete přímo na obale limitované edice.

Jak se zapojit do soutěže?

Zapojte se do soutěže a vyhrajte barevnou kolekci tří menstruačních kalhotek Lunacup. Každý z devíti soutěžních týdnů budou vylosovány tři výherkyně. Zapojení do soutěže je velmi snadné! Stačí zakoupit libovolný Chilly gel, účtenku nahrát v době trvání soutěže na soutěžní web www.chillysoutez.cz a to je vše!

Soutěž trvá od 1. 7. 2022 do 31. 8. 2022.

 Do soutěže je možné registrovat účtenky za nákup soutěžních produktů zakoupených od 20. 5. 2022.